Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Detektyw Rutkowski w Lublinie. Chwalił się sukcesem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2017 o 21:25 Powrót do artykułu
ale włosy, ja nie mogę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaki detektyw? Osoba karana nie może być detektywem
0
co on ma na głowie ???
0
Pajac.
0
Ten błazen ma licencję detektywa??? Kto go jeszcze w ogóle słucha???
0
W necie jest duuuuzo informacji na jego temat.Bardzo negatywnych, wypowiadaja sie specjaliscji, oraz wysocy rangą...
0
To chyba pierwszy czlowiek ktory moglby stanac na glowie bez podpierania sie rekami. I tyle o nim
0
Krzysztof Rutkowski. Znany detektyw......Przecież ten pajac nie ma licencji detektywa.Kiedyś (bardzo dawno) miał,ale zabrano mu.Jakim więc prawem tytułowany jest detektywem i na jakiej podstawie prowadzi "śledztwa"?
0
już sprawa Magdy Żuk zamieciona pod dywan??? Doszlo by za wysoko do urzedników panstwowych, którzy handlują ludźmi??
0
ale wczyesss jest
0
Panie detektywie, proszę o ujawnienie z którego zakładu fryzjerskiego Pan korzysta ..
0
oł dzizes ja też chcę takie włosy :)
0
z tym fryzem to on tak na poważnie?
0
co się nabijacie ! jak chodzą kobity wygolone popatrzcie . faceci tez nie lepiej
0
Tak na marginesie to Rutkowski formalnie nie jest detektywem a Biuro nie jest na tego Rutkowskiego:)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: