Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Diamentowa: Zderzenie forda z sam. dostawczym

Utworzony przez lioo, 24 sierpnia 2012 r. o 13:10 Powrót do artykułu
Remontowali skrzyżowanie to zamiast pomyśleć i zrobić rondo lub wstawić światła to mamy co drugi dzień wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego też proponuję obwołać Lubelskim Kretynem Roku człowieka, który zaakceptował przy ostatnim remoncie wygląd tego skrzyżowania. Jeżeli ktokolwiek przynajmniej raz w ciągu dnia miał okazję nie przyjemnego przeskakiwania przez Diamentową tak, jak ten kierowca z LPECu, to z pewnością powie, że są tam potrzebne światła albo właśnie rondo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie koledzy mówią. Zza tego wzniesienia nic nie widać. Skręt na wrotkowską to loteria, a zwłaszcza dla mało zrywnych pojazdów jak chciażby bus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten bus, to jakiej marki był? To ważne, bo jeśli był to jakiś połatany Fiat Ducato, to ja się wcale nie dziwię, bo Sprinter to by się nawet nie zadrapał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam powinny być światła cały czas są korki strach jeżdzić po tych poplątanych zakrętach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lio dokładnie tak jak mowisz.... torlejbusy nam tu puszczac beda a swiatel nie ma .... co raz wypadek tylko tym razem moglo zginac malutkie dziecko .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bus to VW na kurierze napisali ze to vw wymusil pierwszenstwo ;D tam wiecznie błedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast postawić na tym skrzyżowaniu światła to będą stawiać na krańcowej - 3 światła na 200metrach. Nie wiem gdzie urzędnicy używają swoich mózgów.. ale na pewno nie w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam nad zalewem i codziennie jezdze ta droga, codziennie jest albo stluczka albo powazny wypadek. A nie mozna bylo tepym mozgom z Urzedu Miasta ruszyc odrobine cwiercmozgami i zrobic normalne w swiecie rondo ! Cieszko bylo ???? Najwazniejsze ze maluszkowi i mamie nic nie jest !!!! Pomyslcie "Tepe Jany" nad jakim srozwiazaniem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, mam prośbę mógłby się wypowiedzieć ekspert ale czy na zdjęciu 9 nie widać aby ten bus miał przerabiany niefabryczny wydech....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowaną z taxi proszę o kontakt: 501 - 848 - 855
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsa napisał:
witam, mam prośbę mógłby się wypowiedzieć ekspert ale czy na zdjęciu 9 nie widać aby ten bus miał przerabiany niefabryczny wydech....
A po co tutaj ekspert? Brak katalizatora. Ktoś wyciął. Jest tylko tłumik środkowy i końcowy. W poliftowym VW T5 w miejscu, gdzie z przodu, na zdjęciu, widać tylko dużą osłonę termiczną montowany jest katalizator. Jeżeli to 2,5TDI, to poza katalizatorem powinien być jeszcze filtr cząstek stałych - a nie ma nic. Ktoś w LPEC-u powinien za to beknąć. Diagnosta, który taką przeróbkę "przyklepał" na przeglądzie powinien siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Pan taksowkarz przewozil dziecko w foteliku ochronnym i czy mama miala zapiete pasy bezpieczenstwa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Ciekawe czy Pan taksowkarz przewozil dziecko w foteliku ochronnym i czy mama miala zapiete pasy bezpieczenstwa??
Na pewno nie. Taksówkarze nie mają fotelików i tym samym łamią przepisy drogowe. Dotychczas za przewóz dziecka bez fotelika kierowca pojazdu skontrolowany przez Policję otrzymywał 3 punkty karne + 150 zł mandatu. Teraz to 6 punktów karnych + 150 zł mandatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wacek napisał:
Na pewno nie. Taksówkarze nie mają fotelików i tym samym łamią przepisy drogowe. Dotychczas za przewóz dziecka bez fotelika kierowca pojazdu skontrolowany przez Policję otrzymywał 3 punkty karne + 150 zł mandatu. Teraz to 6 punktów karnych + 150 zł mandatu.
"Znaffca" się odezwał. Akurat w taksówkach obowiązku przewożenia dziecka w foteliku nie ma. Jakkolwiek przepis jest durny, to istnieje. Głupia mamusia zamówiła najtańszą taksówkę, podczas gdy kilka korporacji w tym mieście ma taksówki z fotelikami dla dzieci (ale nie "Ale"). Żaden taksówkarz nie posiadając fotelika nie łamie żadnych przepisów (o ile nie jedzie właśnie z własnymi dziećmi).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrzy panowie, panie. Sama mam dwójkę małych dziewci i kilka razy próbowałam zamówić taksówkę z fotelikiem - nie ma szans! Więc proszę nie pleść głupot, że pani wzięła najtańszą taksówkę, bo ja wydzwaniałam chyba z godzinę i w każdej korporacji - 9191,9622, taksi fart, siódemki i kilka innych, które udało mi się znaleźć na internecie - nigdzie nie było kierowcy z jakimkolwiek fotelikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie , piszecie i oczywiście się skupiacie co złego zrobił taksówkarz, bo to taksówkarz ,a tu NIC . Jechał sobie z dzieckiem ( W FOTELIKU ) i z żoną i mu jakiś kretyn wymusił pierwszeństwo - BO DUŻY to mu wszystko wolno. Taksówkarze to tacy sami kierowcy jak my wszyscy i są różni - gorsi , lepsi i to wcale nie znaczy że jak BABA i TAKSÓWKARZ to już powinni być winni . Ja to nawet uważam że najgorszą zakałą dróg są ci kierowcy co jeżdżą firmowymi samochodami - bo nie szkoda , ale pewnie i od mojej reguły są wyjątki. Ma wielkie szczęście kierowca busa dodam że bezmyślny kierowca że nic poważnego się nie stało bo mógł już mieć czyjeś życie na sumieniu. ROZWAGI i więcej skupienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie że kierowca busa miał ograniczoną widoczność bo górka, że górka to fakt ale on stał na lewym pasie i na prawym też był samochód który się zatrzymał , a on jechał i nawet nie zwolnił po prostu wyiechał jak by mu się należało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mama napisał:
Mądrzy panowie, panie. Sama mam dwójkę małych dziewci i kilka razy próbowałam zamówić taksówkę z fotelikiem - nie ma szans! Więc proszę nie pleść głupot, że pani wzięła najtańszą taksówkę, bo ja wydzwaniałam chyba z godzinę i w każdej korporacji - 9191,9622, taksi fart, siódemki i kilka innych, które udało mi się znaleźć na internecie - nigdzie nie było kierowcy z jakimkolwiek fotelikiem
Sa taksówki z fotelikami dla dzieci, ale nie podam numeru, by nie reklamować tej firmy przy tej okazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak masz dziedzko to masz fotelik ,jak nie to na piechotke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...