Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Diamentowa: Zderzenie forda z sam. dostawczym

Utworzony przez lioo, 24 sierpnia 2012 r. o 13:10 Powrót do artykułu
dzieci są w różnym wieku ,foteliki też są różne w zależności od ciężaru i wieku przecież sałaty nie będą wozić wszstkich rozmiarów w bagarzniku co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..a moze by się ktoś z Dziennika zajął "fachową" przebudową ronda. Jak były wyboje to wszyscy zwalniali, jak asfalt nowy to wszyscy cisną. Zjeżdżając ze skrzyżowania w stronę Wrotkowskiej nie ma szans zauważyć samochód wcześniej niż 2-3 sekundy od momentu kiedy pojawia się na górce. Czy naprawdę nie można było skasować tej górki i obniżyć o ten 1 metr terenu i poprawić widoczność na tym skrzyżowaniu ? Pamiętam przynajmniej 10 zdarzeń na tym skrzyżowaniu i wszystkie wyglądały bardzo poważnie. To nie jest wina kierowców że nie mają szansy na zjazd ze skrzyżowania jak ktoś od Romera zasuwa te 70-80 km/h. Albo ten ktoś wyhamuje, albo ktoś zdąży uciec. Taka rosyjska ruletka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest też taka, że w ALE TAXI pracują po 12- 14 godzin albo i lepiej, mam znajomego, który tam pracuje i mówi aby odbić na tym, że jeżdżą taniej choć to też pojęcie względne to musi zapitalać po 12-14 godzin a jak wyjeżdża w piątek to zaiwania do niedzieli rano, z małymi przerwami na posiłek. Ale tak pozwala im szefostwo i może tu tkwi też przyczyna spowolnienia refleksu a do tego gorąc robi swoje, czy oni tak mogą pracować po tyle godzin czy to jest bezpieczne dla pasażera ? Jak widać nie za bardzo tak jak w tym przypadku i czy warto narażać życie swoje i innych dla paru kursów więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
jak masz dziedzko to masz fotelik ,jak nie to na piechotke
ot i powiedział co wiedział !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamilu , człowieku co Ty możesz wiedzieć. Mąż był wypoczęty nie miał spowolnionego refleksu tylko jakiś gówno nie kierowca wyjechał mu w ostatniej chwili, nie było czasu zupełnie na nic. Wiem co piszę bo siedziałam obok. A dla wszystkich innych dziecko nasze było w foteliku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile mężulek "leciał" diamentową? 80-90? Może 70? Sałaciasz 50 nie jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowana a może to twój mężulek to g... jak piszesz o innych a nie kierowca. Ja bym się nigdy nie zgodził aby moja żona siedziała obok mnie, a nie koło dziecka z tyłu, zresztą nigdy nie siada z przodu jak jedziemy z synkiem. To świadczy tylko o nieodpowiedzialności obojga. Dobrze, że tak się zakończyło bo dziecko mogło zostać sierotą z tego co widać na fotkach. Rozwagi panowie nie tylko kasa się liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się podziały foteliki z lubelskich taksówek? Akcja "fotelik" się skończyła i sałaciarze posprzedawali foteliki albo porozdawali znajomym, bo oni przecież nie muszą mieć fotelików. Remont mostu na Kunickiego - nikt nie może przejechać, poza MPK, pojazdami uprzywilejowanymi, kimś tam jeszcze... I SAŁACIARZAMI!!!! Może im jeszcze niebieskie koguty i syreny pomontować? TĘPIĆ SAŁACIARZY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cala kultura innych kierowców od g.. wyzywaja,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam świadkiem tego zdarzenia i wiem że kierowca fokusa nie jechał szybko , a ten idiota z busa wyjechał z za większego od siebie auta który stał na prawym pasie , tamten sie zatrzymał a on noga na gaz bo on duży, dajcie spokój poszkodowanym - chory kraj i mentalnośc Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]Goście Napisano dziś, 02:23 Poszkodowana a może to twój mężulek to g... jak piszesz o innych a nie kierowca. Ja bym się nigdy nie zgodził aby moja żona siedziała obok mnie, a nie koło dziecka z tyłu, zresztą nigdy nie siada z przodu jak jedziemy z synkiem. To świadczy tylko o nieodpowiedzialności obojga. Dobrze, że tak się zakończyło bo dziecko mogło zostać sierotą z tego co widać na fotkach. Rozwagi panowie nie tylko kasa się liczy. to bardzo smutne gościu co piszesz że nie pozwoliłbyś swojej żonie siedzieć z przodu , to znaczy że jesteś tyranem . Tylko ładne panny wieczornymi kursami wozisz z przodu ?? Jestem mamą i sama siadam z przodu jak mąż kieruje ponieważ nasze dziecko kiedy siedzę obok płacze i chce na kolana .Tyle ile dzieci tyle różnych zachowań , niektóre uspakaja mama obok a inne wręcz przeciwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jak jeden mąż czepili się taksówkarza. A: To nie on zawinił. B: Jechał (z tego co pisze poszkodowana) prywatnie. C: Dziecko było w foteliku. Patafian z Transportera zaś: 1. spowodował wypadek 2. jechał samochodem nielegalnie przerobionym (wycięcie katalizatora) i nielegalnie dopuszczonym do ruchu, który to samochód truł od chwili "przeróbki" wszystkich dookoła 3. broniony i usprawiedliwiany jest przez większość użytkowników. Ręce opadają. Jeżdżę tamtędy często i wiem, że tamto skrzyżowanie jest niemiłe (zwłaszcza, gdy ktoś grzeje ostro Diamentową, to skręcający we Wrotkowską ma mało czasu na "przeskoczenie"), ale ani z uszkodzeń pojazdów, ani z relacji nie wynika, by tak było w tym przypadku (uderz, o mądralo jeżdżący po "sałaciarzu", ważącym 1200kg Focusem w ważącego 2000kg Transportera i nie skasuj Focusa doszczętnie - da się tylko chyba do prędkości około 35-45km/h takiej sztuki dokonać).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak zainstalować światła na skrzyżowaniach z Wrotkowską i Krochmalną, bo tam skręcenie w lewo graniczy z cudem. Nikt jakoś o tym nie pomyślał przy modernizacji jezdni. Oszczędności ? Chyba, że ktoś wreszcie zginie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...