Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego ceny masła idą w górę? Kostka już nawet za 10 zł. "Będzie drożej"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lipca 2017 o 21:16 Powrót do artykułu
Dlatego, żeby ludzie znów zaczęli jeść syf***te margaryny różnej postaci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DOSTAŁAM PODWYŻKĘ NA 1 KOSTKĘ MASŁA MIESIĘCZNIE..................... EMERYTKA... HA, HA, HA../ŚMIECH PRZEZ ŁZY/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mleko wylewało się w kanał, bo nie opłacało się go sprzedawać, a teraz brakuje tłuszczu na masło. Nic z tego nie rozumiem. Jest popyt to cena powinna być przeciętna, a nie wywindowana, aby ten popyt utrzymać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już przestałem kupować i nie mam z tym problemu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Biedronksch kostka 200 gr masła 82 % kosztuje 5 PLN.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
undefined napisał:
W Biedronksch kostka 200 gr masła 82 % kosztuje 5 PLN.
 W piątek lub sobotę cena była 5,79
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To w tej sytuacji nadal będą obowiązywać te kretyńskie unijne kwoty mleczne?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Od kiedy odkryłem smak chleba z olejem lnianym nie kupuję masła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Idzie cena masła w górę to widać.Ostatnio przerzuciłem sie na masło(mniej więcej od 1,5 roku) bo doszlem do wniosku że nie warto sie truć produktem masło podobnym bo generalnie nie ma to jak prawdziwe masełko chociażby z jeszcze ciepłym pieczywem( i nie musi być na chlebie nic więcej) i kupuje w Biedronce osełeke 500 gr Mlekowity,do nie dawna jeszcze ta osełka kosztowała bez grosza 12 zł a teraz już bez grosza kosztuje 15 zł.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kwot mlecznych od dawna nie ma, krów również. Rynek zdobyty, brak konkurencji więc można kasować ile się da za produkt. No, ale macie fontannę no, stadjun (zamiast cukrowni), prawie działający 'akwa park', 'inteligentny inaczej system korkowania miasta' (który do tej pory się kalibruje) no i uchodźców w drodze - aż dziw, że w tak krótkim czasie Lublin tak nisko upadł. W zasadzie to nie dziw skoro kolesie przy korycie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Noo osełka w stokrotce już za 10 zł jest, masakra te ceny, byle jakie zakupy się robi i 50 zł
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Popatrzcie kto siedziw KRSach mleczarni... sama sitwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taki był cel, skosic malych producentow i zostawic eldorado cwaniakom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba przerzucić się na wazelinę. Bułka z wazeliną to jest to!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polacy maja fajna cechę, potrafią się skrzyknac i NIE KUPOWAC MASLA PRZEZ MIESIAC. Mleczarnie lezą i kwiczą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego rośnie cena masła? Bo Unia reguluje ile go można produkować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
(NIE)dobra zmiana?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kto mądry niech zachowa to w sercu i przekaże innym : ***mieczducha888.blogspot.com/2015/06/jak-nie-bac-sie-wojny-krachu-ciezkich.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cukrownie zlikwidowano, bo unia sobie nie życzyła. Krów nie opłacało się hodować, bo unia wyliczyła ile czego ma być. To teraz unia zaleje nas swoim masłem, albo czymś masłopodobnym, bo nasze masło będzie zbyt drogie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepiej mieć rodzinę na wsi. Dużo ludzi w Lublinie, większość ma rodziny na wsi. Stamtąd można masełko bezpośrednio od krowy dostać. I maślanka jako produkt uboczny. Wie jadło jakie jeść ten szczęśliwy człek, co korzenie na wsi ma, a nie nowobogackiego mieszczucha gra.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: