Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli radny Ławniczak zapłaci za pokropek, mnie nic do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty koleś - ZE WSTYDU, ze WSTYDU! Każdy ma dośc PEDOfili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny Ławniczak, nie było tam żadnego pedofila, nikogo ze strony prawosławnej ani żadnego wyznawcy islamu. Jeśli pan chce się przypodobać którejś ze stron to w inny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki ma sens , ile kosztowałoby i kto by zapłacił za ochlapanie stadionu roztworem bakterii kałowych? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe sczęście,że nie doszło do tego,...po co i za ile? P..Prezydent nie powinien odpowiadac na bezzasadne pytania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Namolność wiernych zaczyna mi wręcz dokuczać. Czyżby była ona podyktowana jakimś wyższym i nie znanym mi celom?Wszsak stadion jest dobrem ogóóólnospołecznym a inwestorem nie był K K aby jego wyznawca tak namolnie wymuszał na czymkolwiek obrządki tej wiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    I dlatego właśnie trzeba głosować na Żuka i jego zaplecze w nadchodzących wyborach. By ten cały Ławniczak i jemu podobni nie przejęli władzy w mieście. Bo od tej wizji gorsza jest już tylko wizja końca świata. Zamiast kolejnych inwestycji będzie tylko odsłonięcie pomnika, poświęcenie pomnika, odsłonięcie pomnika, poświęcenie pomnika, odsłonięcie pomnika, poświęcenie pomnika i tak do usranej śmierci.  
  nie prawda !  poza pomnikami, będzie zmiana nazw ulic:   krakowskie przedmieścia   na   lecha kaczyńskiego plac litewski    na   plac ofiar zamachu smoleńskiego lipowa    na    gosiewskiego narutowicza   na    wassermana 3 maja     na    10 kwietnia plac czechowicza    na   skwerek marii kaczyńskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego podczas otwarcia ksiądz nie poświęcił stadionu? Radny PiS chce wyjaśnień od biskupa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debil radny, a jeszcze bardziej debilne tłumaczenia. A to Polska C właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po o czarnym władza  ja mają pół miasta 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było poświęcenia bo to państwo świeckie a nie katolickie. Brawo Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym wolał poświęcenie - taniej by wyszło niż chała TVN   wyświęciłby np Abel... przy okazji możan by zmówić kadisz za obciązonych długiem za ten cyrk skarabeusza
Ostatnio edytowany 4 października 2014 r. o 00:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion nie poświęcony to sportowcy będą łamać nogi,będą kontuzje i będzie samo zło,diobeł będzie rządził i komunista .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było poświęcenia bo to państwo świeckie a nie katolickie. Brawo Lublin.
  masz rację ten radny powinien poświęcić własną głowę ,może by mu rozumu przybyło niech przeczyta konstytucję o rozdziale państwa od kościoła////jak długo jeszcze tak niekompetentni radni będą rządzić
Nie było poświęcenia bo to państwo świeckie a nie katolickie. Brawo Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie ten PiSowiec poświeci ten durny łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie ten PiSowiec poświeci ten durny łeb.
Łoj tobie by się też przydało barani łbie !! pan BÓG ciebie też już całkiem opuścił !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek Ławniczak za księdzem wzdycha, I w mediach robi cyrk o kropidło, A ja bym chętnie pokropił Zbycha, A gratis dodał szampon i mydło.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe, jak radni godzą z konstytucyjną bezstronnością światopoglądową władz publicznych owo "propagowanie wartości chrześcijańskich" ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śp Józek Życiński za pokropienie mostu w Puławach na obwodnicy od GDDKiA dostał 40 tys więc tutaj podobnie by było....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas chodzi o kasę, wszyscy komentują  anonimowo, bo tak bezpieczniej lżyć i obrażać kogoś, tylko Leniak publikuje otwarcie z nazwiskiem, pewnie także ma jakieś przyszłościowe plany co do kasy. Ja tym czasem też pod własnym nazwiskiem dla ochłody wklejam wierszyk cieplutki.                 Prastara księga narodów   Biedni i bogacze czytają i czytać pragną po tysiąckroć, czarowna, o zawrót przyprawia, niczym niecna dziwka, i nikt jej na dłużej w swym portfelu utrzymać nie może, ileż to zachodów czynimy? aby nią obracać - mój Boże, zbrodnie, grabieże, hazard, ciężka praca i prostytucja, także nauka, tylko by czytać móc tą księgę amoralności, na głównych ulicach miast powstały jej kultu kapliczki, ksiąg banknotów, najstarszej pożądliwości biblii - dziwki, jej nie kupisz, musisz wypożyczyć, a zdając, dołożyć kart, pod różnym wezwaniem biblioteki, dla głupców to czart, dla tej wyświechtanej księgi, rozsądek idzie w niepamięć, i za tą księgę oddają zdrowie w mozolnej pracy dla zysku, tylko by zdobyć kilka zatłuszczonych, zaślinionych kartek, także kolega z kieszeni przesiąkniętą moczem co rusz czyta, sfatygowaną biblię narodów, odwieczny świata porządek. 7 października 2014 g 8;45
Ostatnio edytowany 7 października 2014 r. o 11:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...