Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Kultury Studenckiej: Ulicami miasta przeszedł korowód (zdjęcia)

Utworzony przez rapid, 8 maja 2013 r. o 20:20
ania napisał:
Racja niech sie bawią bo po studiach będą tesknić za tym Jak ja teraz juz pracujacą i po studiach. a Czas Juwenali najfajniejszy jest i sama w tym roku na pare dni przyjade sie pobawić ! Do zabawy studenci:)
No jasne. Bzykać się po akademikach, to jest co wspominać i tęsknić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
Ja rozumiem, że lato, ciepło i wogóle. Ale to, co dzieje się wieczorami na miasteczku akademickim przechodzi ludzkie pojęcie. Chlanie, dzikie okrzyki i zostawiany burdel dobrze widoczny codzinnie rano pod akademikami, wygłupy dzieciaków których wreszcie nie pilnują rodzice, więc myślą, że mogą robć co im się podoba i nie ponosić za to konsekwencji Jeśli tak bawi się "nadzieja polskiego narodu" To polski naród jest bez nadziei i przyszłości. A korowód w którym głownym i najważniejszym tematem był alkohol (a przynajmniej dla najgłośniejszej części uczestników od której czuć było alkohol z odległości kilknastu metrów) tylko to unaocznił. Rozumiem, napić się nikt nikomu nie zabrania, bo alkohol jest dla ludzi, ale wszystko trzeba robić z umiarem. Dziękuję, dobranoc
Ale po co się denerwować? Jak na drugi dzień po takiej balandze, rano w parku gdzieś minę nieprzytomnego studentoida, to zatrzymam się i naleję mu do ześwinionej gęby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SkinheadBlackMetal napisał:
Ale po co się denerwować? Jak na drugi dzień po takiej balandze, rano w parku gdzieś minę nieprzytomnego studentoida, to zatrzymam się i naleję mu do ześwinionej gęby.
A ja Ci nasram do Twojej wybielonej i czystej buźki, a jak nie to ktoś inny. Abyś tylko trafił na odpowiednią osobę, a nie na pryszczatego Wojtka z Politechniki. Tak abstrahując - nie wierzę ludziom traktującym krav magę jako styl życia, pewnie wiesz dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SkinheadBlackMetal napisał:
Ale po co się denerwować? Jak na drugi dzień po takiej balandze, rano w parku gdzieś minę nieprzytomnego studentoida, to zatrzymam się i naleję mu do ześwinionej gęby.
dziwi mnie, ze moderatorzy nie zainteresowali sie uzytkownikiem SkinheadBlackMetal - za samego nicka dałbym mu bana . Napici studenci vs pełni nienawisci skinehaadzi- o to za forum ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kulturalny Lublin? wystarczylo dzis rano przejsc sie przez błonie pod zamkiem. Taki widok to rzadkosc, tysiace butelek po piwie, chipsow itd. To jest bydlo a nie studenci, jak tak ma wygladac przyszlosc Polski to jest to tragedia dla narodu
BO gdyby zrobili koncert dla zwykłych mieszkańców na pewno nie byłoby butelek i śmieci, Aj ci niegrzeczni studenci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
chyba co niektórych słońce przygrzało! co wam przeszkadza zabawa studenciaków? naśmiecili, służby posprzątają, w końcu za to biorą kasę! gdyby nie studenci w bardzo ale to bardzo dużej liczbie te nasze miasto smutne byłoby jeszcze bardziej smutne i nie o uśmiech na buzi chodzi ale o zasobność portfela wielu mieszkańców, przedsiębiorców itd! studenciaki zostawiają co miesiąc grube miliony, które trzymają te miasto jeszcze przy życiu!
niby nic, ale dzisiaj muza grała od 18.00do 3.00 i weż tu idż rano do pracy na 7.00 jak scenę masz 100 metrów od domu a poziom hałasu przekracza wszelkie normy. zapraszam oficjeli do chaty na kimanie i zobaczymy wtedy co przeszkadza. oczywiście nie studenciaki tylko głosna muza ze sceny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yebać ich napisał:
to oni najadą się niewiadomo z jakich wioch i zabierają pracę, albo nie robią nic tylko piją z kasę taty
To co masz w lodowce i na stole zostalo wyprodukowane na polskiej wsi poprzez ciezka prace, ktorej w miescie nigdy nie poznasz. Żal mi ludzi z takim myśleniem jak Twoje.To ludzie z miasta są nauczeni, ze mamusia poda obiadek pod nosek, szkola, potem zajecia z angielskiego, taniec, karate i inne. My po szkole idziemy w pole. Sama wiem, jak ciezko pracuje sie na wsi, pomagam kiedy tylko mogę i nie uwazam, ze biore pieniadze od mamusi i tatusia za nic nierobienie, zwlaszcza, ze mamy duze gospodarstwo. Puknij się w leb, zanim cos znowu napiszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi ludzi, którzy krytykują i sypią komentarzami typu "tłuste wieprzki". Korowód to zabawa, o to własnie chodzi żeby się fantazyjnie przebierać Ta osoba, która to napisała pewnie jest zakompleksiona, cóż-jej problem Niektóre stroje były naprawde pomysłowe Pozdowienia dla wszystkich świetnie bawiących się studentów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...