Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy to dzieje się naprawdę ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co go przywieźli, spalarni zwłok przecież na razie nie będzie.
0
To jakiś obled
0
Zboczeńcy i dewianci!! tam powinna interweniować policja i dyżurny lekarz psychiatra. Czy ja tez bym sobie mógl z trumną dziadka w bagażniku parodiować po kraju??
0
Ci duchowni to sprytni handlowcy .Kiedy ten lud przejrzy na oczy?Dra kase skad sie da,
0
paranoja i średniowiecze
0
Sekta? Dewiacja? Czy mentalne średniowiecze?
0
ja sie pytam gdzie sanepid gdzie policja
0
W świecie katolickim to może być wydarzenie, imperatyw hierarchiczny, dla nas lokalnie to jest makabryczne. Szanuję jednak dominikanów za ich wkład kulturalny, taki performance ociera się o wiele nurtów w tym sadyzm.
0
Kult zmarłych....? Biblia jasno sie wypowiada na ten temat?
0
wykorzystać sytuacje i pochować denata na majdanku ,do trumny nasypać kamieni ,bo oni truchłu nie dadzą spokoju popierdzielncy,a szacunek zmarłemu sie należy i tyle,ale te kościelne belzebuby wiedzą swoje ,obrzydzenie bierze
0
a czy niejaki Ludwik Wiśniewski, ulubiony korespondent GW też się modlił, czy się przestraszył?
0
patrząc na tą głupotę nie wiadomo śmiać się czy płakać?
0
kołek z osiki na wampira się przypadkiem nie przyda?
0
a czy proboszcz Leszek "Flaszkati" mocno zatrwożony?
0
zgrrrroza........
0
A Ci młodzi stojący obok, to chyba duchem. Ale, tak serio, co za idiotyczny pomysł z tą trumną
0
To bezczeszczenie zwłok i ciemnogród, kto to wymyślił i po co i kto na to pozwolił żeby uprawiać takie czary mary z trumną jako rekwizytem, naprawdę zgroza!
0
Bezczeszczenie zwłok, chore gusła i zabobony a do tego przywożą w trumnie syf i malarię (ale tego pewnie nikt z tańczących i zbierających srebniki nawet nie wie kto to był i na co zmarł). Co na to prokuratura? Co na to sanepid? Czy to jest bezpieczne ?
0
Ludzie czy to jest w realu? Dominikanie wyp... na Dominikanę razem z tym truchłem !!!!!!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: