Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dojazd do obwodnicy Lublina zagraża domom?

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 18 października 2012 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Widzę, że ironię w tekście trzeba zaznaczać jakimś kontrastowym kolorem. Czerwony kontrowersyjny, może niebieski? Znajdź mi proszę jakąkolwiek większą inwestycję, przy której by mieszkańcy nie mieli zastrzeżeń co do działań inwestora. Często słusznych zastrzeżeń. A jak widać przy okazji realizacji innych zadań, ten kto nie krzyczy, zostanie olany i zdeptany. Nie nakrzyczysz, ze tiry jeżdżą pod oknami i niszczą drogi i nie tylko, chociaż powinny jeździć inaczej - będą cię mieli w zadzie. To samo z zabezpieczeniem domów - jak popękają, przyjdzie kilku smutnych, pokiwają głowami - i tyle na temat. Odszkodowanie? Poczytaj sobie, ile czasu czekają ludzie na wypłaty za zabrane pod siedemnastkę grunty. Dalej uważasz, ze na Szerokim mieszka narodek durnych pieniaczy i nie ma o czym mówić?
powiedz mi proszę, w jaki sposób mają wybudować tą drogę? powiedz! na barkach mają nosić kruszywo? jak remontowali 3 Maja? jak budowali nową drogę na Ponikwodzie? co mają powiedzieć mieszkańcy Górnej gdzie powstają nowe bloki mieszkalne i jest sprzęt, co mają powiedzieć mieszkańcy przy dawnym Hadesie gdzie stoi wielki żuraw i trwa budowa CK. Na Zana powstają co rusz nowe biurowce, parkingi i jakoś ludzie żyją Racławickie i obszar Teatru w Budowie to niebawem będzie jeden wielki plac budowy! miasto się rozwija i trzeba trochę się przemęczyć a nie wylewać swoje gorzkie żale! bierzcie aparaty, róbcie zdjęcia, wezwijcie rzeczoznawców, dokumentujcie aby mieć twarde dowody zgubnego wpływu budowy na wasze domostwa pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają wyznaczone drogi dojazdowe, tyle, że wygodniej im sobie je skracać. Stąd zastrzeżenia i konflikt. Skarpa jest wysoka i stroma w wielu miejscach, droga częściowo będzie w nią ingerować, wcale się nie dziwię, że mieszkańcy domów na niej położonych starają się o odpowiednie zabezpieczenie prac ZANIM dojdzie do uszkodzeń ich budynków. Wykonawca powinien brać pod uwagę interes mieszkańców i nie powodować szkód, a nie działać po najmniejszej linii oporu. Niestety, jeśli się wyraźnie i w krótkich żołnierskich słowach nie upomnisz o respektowanie ustaleń pozwalających "przeżyć" trudny dla sąsiadów inwestycji okres i nie dopuścić do powstania szkód, na które wykonawca najczęściej się wypina, nikt o twój interes nie zadba, bo to nakazuje przyzwoitość i dobra praktyka. Niestety - póki co nie w Polsce. BTW - z mojego prywatnego punktu widzenia ta droga jest zupełnie neutralna. Zabiorą mi tylko bardzo użyteczny skrót dojazdowy ;-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szerokie to głównie enklawa lekarzy nie rozliczających się z dochodów. Pytanie do lubelskich urzędów skarbowych - ile razy wysłaliście zaproszenia na rozmowę z tymi hrabiami i hrabiankami w celu przedłożenia przez nich dokumentów poświadczających źródła uzyskania dochodu?? Frak leży dobrze dopiero w III pokoleniu, a samo ukończenie medycyny (zwłaszcza, jeśli pierwsze lata studiowało się na tzw. "prywatnej") nie predestynuje to stawiania się ponad resztą społeczeństwa. Gwoli przyzwoitości dodam, że moje uwagi nie odnoszą się do tych prawdziwych medycznych perełek, świecących jak diament w koronie, prawdziwych lekarzy z powołania, których też spotkałam na swojej drodze. Stawiam dobrą wódkę kiedy w końcu przyjdzie ktoś kto walnie pięścią w stół i rozliczy z dochodów lekarzy i adwokatów. Wierzcie mi, DA SIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...