Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dokąd polecimy ze Świdnika: "Chcemy do Niemiec i Izraela"

Utworzony przez oleman, 13 grudnia 2011 o 19:01
"– Mocno trzymam kciuki za regularne połączenie z Izraelem. Wierzę" Ale Ciągnie do swoich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja i wielu innych chcemy latac do Bergen w Norwegii. Sam znam ok 30 osob z lubelskiego ktorzy tu pracuja. Nie oczekuje super tanich biletow ale marzy mi sie bezposredni lot do Lublina.
0
grzechu napisał:
A ja i wielu innych chcemy latac do Bergen w Norwegii. Sam znam ok 30 osob z lubelskiego ktorzy tu pracuja. Nie oczekuje super tanich biletow ale marzy mi sie bezposredni lot do Lublina.
no i chłopie nie polecisz. z Rzeszowa lata do Frankurtu Embrarer 70 osobowy. na razie lata. te około 30 osób nie zainteresuje żadnego przewoźnika
0
Zejdźmy na ziemie żeby linia lotnicza otworzyła jakiś kierunek musi na nim zarabiać a nie latać pustymi samolotami. jak bedziemy mogli latac do londynu jakiegos miasta lub dwoch w anglii plus paryz i oslo to bedzie olbrzymi sukces.
0
A czy loty do Smoleńska będą?
0
jon napisał:
no i chłopie nie polecisz. z Rzeszowa lata do Frankurtu Embrarer 70 osobowy. na razie lata. te około 30 osób nie zainteresuje żadnego przewoźnika
Napisalem ze 30 znam, a ilu nie znam?
0
Witam, na pewno Niemcy - monachium, Skandynawia, Francja, Wlk Brytania,- Londyn, może i Birmingham, Szkocja, najlepiej zeby osoby latajace liniami pisały ile osob lata ich i ich rodzin, znajomych przyjaciół.. Ja sam Londyn 2 razy w roku 2 osoby, Monachium raz w roku 2 osoby
0
oleman napisał:
"– Mocno trzymam kciuki za regularne połączenie z Izraelem. Wierzę" Ale Ciągnie do swoich.
Do Izraela koniecznie, byle nie z powrotem.
0
Do Barcelony żeby było chociaż raz na tydzien połączenie
0
Koniecznie połączenia krajowe : Gdańsk,Wrocław,Poznań,Katowice !
0
manole napisał:
Do Izraela koniecznie, byle nie z powrotem.
Do Izraela dla żydów jest za darmo.
0
Gość napisał:
Do Izraela dla żydów jest za darmo.
SIKORKA do tego rejsu dopłaca z własnej kieszeni.
0
Witam najbardziej zależy mi na połączeniu Świdnik: Manchester lub Świdnik: Gran Canaria mam tam rodzinę i zazwyczaj muszę latać z Warszawy.
0
cieszy mnie i nie tylko mnie ze ktos wspomnial o SZKOCJI, ale czy nasze pisanie ktos w ogole bierze pod uwage???
0
Proponuję Knock w Irlandii
0
Edynburg, Edynburg, Edynburg, Edynburg, Edynburg, Edynburg, Edynburg !!!
0
Edynburg, i to koniecznie!!!
0
Londyn i Frankfurt a dostaniemy się na cały świat.
0
Ja chcę do: Chełma, Zamościa przez Izbicę, Bełżyc i Kraśnika. A tak na serio - po kiego tak się puszyć - niech lubelskie matoły zobaczą jak to robią lepsi od nich,
0
widac kto w lublinie mieszka anglicy, niemcy i zydzi a gdzie loty dla polakow np do bychawy? chcemy prawdy!
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: