Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dokąd z lotniska w Świdniku? Chcemy latać nie tylko na Wyspy

Utworzony przez jaszczomp, 29 listopada 2011 r. o 06:59 Powrót do artykułu
Dobrze byłoby by były loty Swidnik-Edinburgh,znam wiele osób,ktorę latają tam z Krakowa a to niestety daleko i wysoki koszt dojazdu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre połączenie Świdnik - Birmingham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Londyn gatwick byloby super.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin- Eindhoven tysiące Polaków z Holandii skorzystają z lotniska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Marcinem,w Holandii jest mnóstwo ludzi z Lublina i woj. lubelskiego.Teraz latamy z Warszawy do Eindhoven,byłoby super gdybyśmy mogli latać z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie Frankfurt nad Menem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin - las palmas;-]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o połączenie z Rzeszowem, żeby bezrobotni mogli do nas przyjechać popracować. U nas biznes i przemysł rozwijają się. Asseco-Resovia zdobyła tytuł mistrza Polski. Jak ktoś lubi dobrą siatkówkę, to zapraszam na mecze. Będziemy grać w Europeskich Pucharach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stavanger/Norwegia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chce do bolonii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
kolegom z AWS natomiast mocno pogratuluj za skuteczne rozwiązanie problemu polskiego przemysłu stoczniowego. w poprzednim systemie musieliśmy dopłacać do tej produkcji, która szła głównie na wschód
teraz lepiej , nie musimy dopłacać, co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~relates eedscG~ już ci ulżyło ciulu nadęty bucu rzeszowski?mój pies też tak szczeka jak się czegoś boi,ale on jest fajny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja szefowa ucięła krótko temat Rzeszowa:DZIURA Z POMNIKIEM NAJWIĘKSZEJ WAGINY NA ŚWIECIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam a ja chce londyn i wszystko tylko nie rayaner
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reklamują w ten sposób dokonania polityków - udane ok poczekajmy jak wejdzie NIK lub inna kontrola a po drugie to firmy pasażerskie - lotnicze zadecydują gdzie i kiedy będziemy latać nie podniecajcie się tak z tymi odlotami - bo może się okazać że 1-2 odloty w tygodniu i tyle !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak Donchaster i Bradford to dobre kierunki znam bardzo duzo osób podróżujących z Lubelszczyzny w ten rejon UK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...