Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Dość janosikowania...", "Czy Piotrowicz to karierowicz?". Tablice z hasłami na ulicach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2016 o 10:37 Powrót do artykułu
Jak miło patrzeć na ostatnie podrygi szKODników.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam nadzieję, że pisiory juz długo nie porządzą. Może wreszcie ludzie pójdą po rozum do głowy i nie będa juz głosować na misiewiczów i piotrowiczów
0
śmietnik to dobre miejsce dla liberałów
0
Kwiiiii
0
***e-sprawdz-punkty-karne.pl/ jedyny serwis gdzie sprawdzisz ilość punktów karnych online!
0
Trolle baczność, dzisiaj po 11 za obelgę ! Brać się do roboty pisdzielce
0
Super!. Ale "wadzy" to wisi a raczej zamarza.
0
To lubelscy kodziarze nie wiedzą gdzie w Lublinie jest siedziba PiS. Na pewno nie na Królewskiej
0
Dobrze !!:-)
0
niewidzialny kod
0
śniegu brak a bałwany są , cud kodowski
0
A Mazguła będzie? Może opowie kodziarzom jakąś kolejną "ciekawostkę" o stanie wojennym?
0
pan sierpniowski już nie w platformie?
0
będzie zrzutka na alimenty?
0
Mogę przyprowadzić mojego psa na protest? Dawno nie ruchał a zapowiada się sporo wielbicieli takich rozrywek.
0
Bali się o posady w urzędzie i na zamiast na marsz to do pracy, a zostawili transparenty i kilku idiotów z aparatami
0
Postkomunistyczne lewactwo wyje? To świetnie!
0
Czy bronek gafa złożył już na kolanach hołd zbrodniarzowi jaruzelskiemu?
0
W 35.rocznicę wprow. stanu wojennego poczytajcie lepiej plany operacji wojskowej! Punkt po punkcie komuniści zaplanowali wojnę z Polakami
0
" Planów wkroczenia do Polski w Przykarpackim Okręgu Wojskowym nie było, służyłem tam wówczas, nikt tego nie przygotowywał. Nie było takich planów, to wymysły." - odpowiada na to w rozmowie z RMF FM Władimir Dudnik, radziecki generał, który w 1981 roku służył we Lwowie. - Wejście ruskich to KŁAMSTWO!
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: