Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dramat sadowników z woj. lubelskiego. "Żyję 72 lata i jeszcze czegoś takiego nie było"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 sierpnia 2016 r. o 21:41 Powrót do artykułu
Sadownicy się przyzwyczaili że co roku stawiają nową chałupę i kupują nowe Audi TDI i stąd te lamenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Panu współczuję,ale jednocześnie chcę Pana poinformować że MY w mieście mamy taki DRAMAT przez całe życie! Tyle ile zarobimy,a zarabiamy MAŁO musimy wydawać na wasze plony BARDZO dużo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pod wypocinami o księdzu pijaku komentarze zostały wyłączone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domagać to oni mogą co najwyżej odszkodowania jak byli ubezpieczeni, a jak nie to ich problem. Co roku to samo jak nie słońce to teraz deszcz i łapska wyciągają bo po co mi ubezpieczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co roku to samo, a ja muszę pracować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadonik za kilogram bierze 20-30 gr. pretensje do sprzedawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mozesz pracowaqc na roli, samo rośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz internauto słuszną rację, jestem też na, Tak. A pamiętasz jak w 1997 roku były premier (nie moja bajka) powiedział, że należało się ubezpieczać to poszedł w niepamięć. Jednak naród jest zawistny i nie lubi prawdy. Ale za to lubi "dobrą zmianę"(sic!), darmochę i opeer.....nie się na potęgę (sadowników nie posadzam za to ostatnie) i jeszcze co by tu kur... wa wyłachmęcić za friko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota i tępota współczesnych rolników polega na tym. że zapominają się ubezpieczyć a później budzą się z rękami w nocniku i lamentują z tego powodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"domagamy się" ?!?! A ja czego mógłbym się domagać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie kilkanaście komentarzy powyżej, a zrozumiecie o co chodzi. Winna jest inwazja pokemonów i znaki zapowiadające koniec świata. Rolnicy, wy się odzajączkujcie od pieniędzy z podatków od miastowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne ubezpieczenia nie pokrywają strat jakie ponosi rolnik łatwiej jest komentować jeśli się czegoś takiego nie przeżyło. Mam ubezpieczony dom i co z tego grad podziurawil dach woda dostała się do środka koszt naprawy 15 tys a ubezpieczenie daje 5 tys i co dalej uprawy zniszczone więc nie ma z czego wziąć tych kolejnych 10 tys. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy co roku mają "dramat" . Jak nie klęska urodzaju to gradobicie . Jak żyć ? Zapytajcie waszego z(a)bawcę Jarosława , znanego hodowcę kotów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro nie ma czasu na takie ***y, on tera pomniki stawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnusie bardzo podobne do babci. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomocy - urząd gminy przekształcił mi działkę z rolnej na leśną ZL, gdzie ok. 50 letni las owszem jest na sąsiedniej działce i z kolei za nią są dwie dzialki porośnietę ok. 10-15 letnimi  samosiejkami. Na mojej działce ok. 1/2 jej części wcześniej tj. do ubiegłego roku były 3-letnie samosiejki, które zostały usunięte natomiast pozostała część tj. 1/2 nie była porośnięta. Jestem zdziwiona, że moja działka przez ok. 3-4 lata była porośnięta częściowo samosiejkami i zrobili las, natomiast dwie sąsiadujące działki za tym lasem są jako rolne. Zgroza co ta gmina wyczynia. Robi las z działki gdzie nie było żadnego drzewa kilkunastoletniego tylko trochę samosiejek na jej części a teraz gmina sobie ja zmienia na las a inne sąsiadujące ale z  drugiej strony tego 50 letniego lasu porośnięte kilkunastoletnimi samosiejkami ich nie interesuje. Mam wrażenie, że ktoś pomylił działki zamiast zrobić sąsiadujące ale z drugiej strony działki jako las to zrobił praktycznie z mojej rolnej las. Co mogę teraz z tym zrobić, jestem tak wkurzona na maksa, że hej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też domagam się odszkodowania od 3 lat nie mogę dostac pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jęczcie tylko jedzcie polskie jabłka na złość Putinowi. Róbcie cydr i pijcie soki....i zagryzajcie zbożem prosto z Ukrainy...z dodatkami pierwiastków po Czarnobylu. Na zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co sie ubezpieczać ? Ja tez chce odszkodowanie. Każdemu sie nalezy to i mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnuczęta faktycznie do Babci podobne - zdrowia wszystkim życzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...