Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
śmierć za śmierć napisał:
Ciężka i powolna kara śmierci że by cierpiał tak jak rodzina cierpi zabitego po jednej sprawie a wyrok bym wykonał na głównym rynku w dużym mieście że by wszyscy widzieli i jeszcze za rządził bym transmisje na żywo we wszystkich stacjach Tv i więcej nikt by ni kogo nie zabił więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie jest prawdą, że nikt nikogo więcej by nie zabił, bo ludzie dalej bedą zabijać. Pewne byłoby natomiast to, że ten osobnik już nikogo więcej by nie zabił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamordować bydlaka tak samo jak zrobił z tamtym niewinnym człowiekiem,ja takiego śmiecia to bym pomęczył dopiero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co, sami miłosierni katolicy tu się udzielają ... zabicie go nie wróci życia jego ofierze. Jestem zwolennikiem takiego oto rozwiązania: w więzieniu o suchym chlebie i wodzie, w nieogrzewanej celi. Jeżeli podejmie pracę w wyznaczonym charakterze, wtedy normalne żarcie i cela. No i w wyroku powinna być klauzula, że musi odsiedzieć te 25 w całości, a nie połowę i za dobre zachowanie wyjść po 12 latach. 25 bezwarunkowo i do roboty gonić - niech się szczyl nauczy, że nic za darmo się nie dostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HeHe Za Duży Wyrok za podwujne morderstwa ludzie dostają po 15 lat !! co to kur... z wqyrok zxa dużo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za idiota.. mam nadzieję, że "zajmą" się nim w więzieniu i wybadają jego dupke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Bartek~ napisał:
Śmierć za śmierć ----- !!!!!!!!!!!! --------- za jaja i powiesić!!!!!!!!!!!!!!
Ja się nie wypowiem w tej sprawie bo to jest mój brat powiem tylko tyle zajmijcie się swoim życiem i pomyślcie o swoich głupotach, a te głupie komentarze zatrzymajcie dla siebie bo jak ja Cię cwaniaku złapie to Ciebie ku*** za jaja powiesze..;p Miłego dnia życze..;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje braciszka, miejmy nadzieję ze to nie jest rodzinne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to jest rodzinne.. Wyrok jest za mały, ale pewnie się psychopata powiesi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA MIEJSCU RODZINY ZABILBYM SKUR WY SYNA W TYM SADZIE NA MIEJSCU TAKIE LAJNO NIE MA PRAWA ZYC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA MIEJSCU RODZINY ZABILBYM SKUR WY SYNA W TYM SADZIE NA MIEJSCU TAKIE LAJNO NIE MA PRAWA ZYC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się nie wypowiem w tej sprawie bo to jest mój brat powiem tylko tyle zajmijcie się swoim życiem i pomyślcie o swoich głupotach, a te głupie komentarze zatrzymajcie dla siebie bo jak ja Cię cwaniaku złapie to Ciebie ku*** za jaja powiesze..;p Miłego dnia życze..;p    ZAMKNIJ RYJA SMIECIU BO CIE W RZECE UTOPIA KU TASIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego brat to Maciej Świderski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...