Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drzewo przy ul. Bronowickiej może przewrócić się na dom

Utworzony przez adam, 22 września 2010 r. o 22:27 Powrót do artykułu
no nich go wytna a ie na skarpie beda wycinac bo tam sa potrzebne a tu zagraza i nie wytna tak to tylko w lubelskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę jest już tak kiepsko z lubelskim dziennikarstwiem, że DW zajmuje się zaburzeniami urojeniowymi jakiejś biednej starszej kobieciny? Przecież to jest problem SNSPZOZ, a nie dziennikarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
no nich go wytna a ie na skarpie beda wycinac bo tam sa potrzebne a tu zagraza i nie wytna tak to tylko w lubelskim
Czytając informację o drzewach na Skarpie gdzie UM wydał zgodę na wycinkę zdrowych drzew bo SM"Czuby" chce (?) budować garaże miałem poważny stres. Byłem w podobnej sytuacji jak ta Pani tylko drzewo było na mojej posesji. Urząd olał sprawę a jak drzewo przewaliło się podczas burzy na dach to przyjechał Straż i wycięła to drzewo. Może ta Pani doczeka takiego "szczęścia" jak ja tylko kto zapłaci za remont budynku. I to jest pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są naprawdę urojenia. drzewo wcale nie jest duże. teoretycznie to z powietrza i kosmosu też może coś uderzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Bronowicach łatwiej może się przewrócić (zawalić) niejedna rudera niż zdrowe drzewo. Tej babinie chyba ktoś nawkładał do głowy, że głóg to szkodliwa roślina bo przyciąga złe moce itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...