Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Słysze wielodzietne rodziny, one i tak mają spore wsparcie. Co mają powiedzieć ludzie z jednym dzieckiem i to czasem nie z własnej winy lub rodzic z jednym czy dwójką dzieci którzy nie korzystają z żadnych świadczeń socjalnych my mamy odbierać dzieciom chleb i sponsorować tych co często nie chce się robić a jedyne co potrafią to wyciągać ręce do pomocy społecznej, płodzić dzieci zwłaszcza tatusiowie alkoholicy bo czasem kobieta nie ma jak się bronić przed takim tyranem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Guest (5 stycznia 2016 o godzinie 14:50) Uważasz, że rodzina z jednym dzieckiem ma łatwiej? Serio? Śmieszne. Może nie wiesz ile kosztuje wychowanie dziecka. Nie bronię pomysłu zniesienia opłat za śmieci dla dużych rodzin bo to niesprawiedliwe, ale chodzi mi ostawianie takich też jak Twoja. O jakim odbieraniu dzieciom chleba piszesz? Uważasz, że jak zapłaciłbyś 10zł miesięcznie więcej to Twoje dzieci umrą z głodu? Nie powinno się nikogo zwalniać z takich opłat bo to obciąży innych...po prostu niech takie rodziny dostaną inne ulgi żeby mogły zapłacić uczciwie za wywóz śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radnemu odpieprzyło, pogonić go, jak chce to niech płaci z własnych pieniędzy, przecież tacy nieroby za położenie się do łóżka mają zapłacone, za pier***enie się mają zapłacone, za zrobienie dziecka mają zapłacone, za wychowywanie dziecka mają zapłacone, czy ten radny jest o zdrowych zmysłach, mam nadzieję, że nie, trzeba go skierować na leczenie na inną część ciała, bo na głowę to już u niego za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzewam, że radny nie robi tego bezinteresownie dla siebie albo naibliższej rodziny, ile ma dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partia na czele z I sekretarzem przyklepną ten pomysł, bo to takie komunistyczne spojrzenie pomysłodawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzą słuchy, że duże rodziny nie będą też musiały myć klatki schodowej, płacić za bilety komunikacji miejskiej, płacić podatków i w ogóle nie będą niczego musiały :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dupach się poprzewracało!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzą też słuchy, ze wielodzietne dostaną za darmo wille, za nic nie będą płacić jeszcze dostaną gosposię do gotowania żarcia, sprzątaczkę do sprzątania, bo oni będą zmęczeni leżeniem i pieprzeniem się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was jesteście jak wściekłe stworzenia które wszystkich atakują dookoła wystarczy wam że inernet rzucił hasło będą być może pomagać i już się zaczeło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was jesteście jak wściekłe stworzenia które wszystkich atakują dookoła wystarczy wam że inernet rzucił hasło będą być może pomagać i już się zaczeło
  to solidaruchy z lat 80 z nas zrobiły sępów, bo kapitalizm w tym naszym popieprzonym kraju polega na tym kto ile wydrze za darmo dla siebie najwięcej, ponieważ uczciwymi pracującymi się poniża, płaci jałmużną, uważa ich za kogoś głupiego, bo nie umieją kombinować, garnąć dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za.  Ale co z tymi co np. chcieliby mieć dużo dzieci (albo w ogóle chcieliby mieć dzieci), ale nie mogą bo cierpią np. na przewlekłą impotencję lub są bezpłodni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...