Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
 
Bo kobiet się nie bije, można zatrzymać tylko ciosy, ewentualnie chwytać za ręce lub próbować robić uniki.   Chłopak dobrze postąpił, ponieważ: - to nie jego zaatakowały, - mógłby dostać czymś ostrym lub przerwócony na chodnik na głowę, - atakujące miały porachunki z tą dziewczyną - darmo nie atakowały,
gadasz kompletne bzdury! tego samego wieczoru pobiły jeszcze 2 dziewczyny wczesniej i zaczepiłay innych ludzi. a ta para w ogole ich nie widziała szli ulicą a one nawalone zaatakowały zwyczają dziewczynę wracającą do domu. I CO DO KU*WY NEDZY ZNACZY "JEGO NIE ZAATAKOWAŁY" widzisz ze komuś dzieje się krzywda to pomagasz! kiedy widzisz ze słabszemu dzieje się krzywda pomagasz tymbardziej! a kiedy komuś ci znajomemu/bliskiemu i słabszemu dzieje się krzywda bez podowodu to MUSISZ do cholery zareagować od razu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! koniec i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiet faktycznie nie powinno się bić. Zresztą w żadnym związku nie powinno być przemocy wobec kogokolwiek. W tym przypadku to jednak chodziło o samoobronę, więc dziewczyna, staruszka, chłopak, mężczyzna, a nawet dzieciak nie ma znaczenia. Napadł to powinien się liczyć, że druga strona będzie się bronić i to skutecznie. Aż dziwne, że było tam tyle osób, a tak mało zareagowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że nikt nie reagował. Jak sam nie chcesz oberwać to nie podchodź.   Tam jeden z pod sklepu kfc podszedł i zaczęła go bić ta dziewczyna. Na szczęście robił uniki, ale to świadczy tylko o jednym.   NIE WTRĄCAJ SIĘ TYLKO IDŹ DALEJ W SWOJĄ STRONĘ BO I TY DOSTANIESZ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak dobrze zrobił, że nie oddał tej 14-letniej pijanej psychopatce co jej się należało, bo potem ciągaliby go po Sądach za ewentualne uszkodzenie "dziecka". A takiej ekstremalnej sytuacji (szok z powodu napadu) wszystko może się zdarzyć. Te dwie wariatki powinny być z miejsca wyeliminowane i zutylizowane (np. na Majdanku), bo ich już nic nie uratuje. Bandytyzm, złodziejstwo i brutalne napady pewnie mają w genach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  NIE WTRĄCAJ SIĘ TYLKO IDŹ DALEJ W SWOJĄ STRONĘ BO I TY DOSTANIESZ !
    Potwierdzam, zawsze odwracam się i nie patrze nawet. Potem w razie wezwania na policję jako świadek mam dowód, że nie byłem przy tym bo poszedłem dalej i nie patrzyłem i nic nie widziałem.   Mam to gdzieś i wole bezpiecznie wrócić do domu.   Mnie nie zaczepili nie zaatakowali to czemu ja mam ich atakować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej poszkodowani, poradźcie się prawnika, albo chociaż przeczytajcie kodeks karny.   Żebyście za szybko nie wyzdrowieli po tym napadzie, bo te szmaty będą miały mniejsze kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, zawsze odwracam się i nie patrze nawet. Potem w razie wezwania na policję jako świadek mam dowód, że nie byłem przy tym bo poszedłem dalej i nie patrzyłem i nic nie widziałem.   Mam to gdzieś i wole bezpiecznie wrócić do domu.   Mnie nie zaczepili nie zaatakowali to czemu ja mam ich atakować?
każdemu z takim podjeściem życzę znalezienia się w takiej sytuacji. kiedy to was ktoś zaatakuje i nikt nie pomoże, kiedy ktoś będzie was bił, gwałcił okradał na środku ulicy a ludzie będą was mijać. ciekawe jakie uczucia będą wam wtedy towarzyszyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iść w swoją stronę? Nie wtrącać się? Jak można być tak biernym. Jak tak każy będzie myślał to każdy debil z bramy będzie się tak zachowywał. Dwie patolgi na glebe i jeszcze napluć do ryja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'kobiet sie nie bije'... to byly kobiety? osoba ktora pierwsza podnosi reke na druga osobe traci status 'kobiety', jakby cos takiego dotknelo moja partnerke to nie patrzylbym ile zebow wypadnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Policja! A co do bicia kobiet to po obejrzeniu tego filmu sama będąc kobietą radykalnie zmieniam swoje poglądy!!! W takim przypadku gdy kobieta jest stroną atakującą i to tak po męsku, to co nosi w spodniach czy staniku nie ma najmniejszego znaczenia. Nie ma tu kobieta czy mężczyzna, ona złamała reguły, wiedziała na co się godzi. Wpier..ol od tłumu jej się należał jak nic. Kobiety co przykre mówić są coraz bardziej brutalne wykorzystując swoją pozycję. Wiele kobiet uprawia przemoc domową najpierw gębą a potem rękami, nogami, w dodatku wydziela sex i miłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla każdedo, który chciałby się nauczyć jak w takiej sytuacji sobie poradzić pocecam http://kempo.lublin.pl/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że na komendzie policja poprzeczyszczała im rury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje odwagi u tych (bez urazy ale od teraz tak się powinno na nich mówić ) pedałów , którzy sobie nie potrafiął poradzić z dwoma małolatkami , jak się widzi taką sytuację to nie ma co myśleć tylko interweniować , dżwignia gówniarom żeby je nie bić lub w najgorszym wypadku jakby się szmata mała rzucałą to jakiś lekki placek w pyśa ( nokaut gwarantowany) , już nie chce się domyślać co by się działo jakby to było dwóch mężczyzn zamiast tych dziewczyn ... kaplica dla tej pary normalnie :P . Także do wszystkich dziewczyn teraz te słowa " dalej do ch...ja zadawajcie się z takimi  lamusami bez charakteru przyjdzie co do czego to spie...lą szybciej niż ich widzieliście ''  ...szkoda dziewczyny ...   [*]    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że na komendzie policja poprzeczyszczała im rury...
hehe, nadzieja matką... 14-latkę wypuścili do domu. Wieczorem pewnie będzie na mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEWNIE WIELU Z WAS ZASTANAWIA SIĘ NAD ZACHOWANIEM TEGO CHŁOPAKA... MOIM ZDANIEM ZNALAZŁEM ODPOWIEDŹ I ZAWIERAM JĄ W TYM TEKŚCIE. KTO LUBI CZYTAĆ- ZAPRASZAM  Wyjaśnić da się to na przykładzie mas mediów, które w największym stopniu kształtują modę oraz wizerunek "ideałów męskości" w czasach dawnych i obecnych... No więc, kilka i naście lat temu wizerunek tzw. "Prawdziwego Faceta" nawiązywał np. do aktorów takich jak Seagal, Chuck Norris, Bruce-Lee, Wesley Snipes. Mężczyzną był ktoś kto chętnie uprawiał sport, a nie koniecznie wiedział do czego ma służyć tzw. "zalotka"... Rozróżnialiśmy jedynie bazowe kolory, ale nigdy nie przeszkadzało nam Facetom to w funkcjonowaniu- Wystarczyło znać w zasadzie kolory świateł na skrzyżowaniu... Kosmetyczka męska zawierała jakiś podrzędny dezodorant, mydło, piankę i maszynkę do golenia. Do fryzjera nie chodziło się by robić balejaż i pasemka, tylko po ty aby się ostrzyc, żeby schludnie wyglądać... W życiu nie przyszło nam Facetom kiedyś do głowy co to jest manicure, pedicure- bo nie znaliśmy nawet takiego słowa i w tamtych czasach brzmiało by to tak, jakby ktoś obcojęzyczny starał się co najwyżej obrazić Ciebie lub Twoją Kobietę, za co dostałby z miejsca w mordę... To jednak wystarczało nam, aby móc czuć się zadbanymi czy też atrakcyjnymi Mężczyznami i za takich również uważały nas Kobiety... Jak jest dziś ?? Dziś ideałem "mężczyzny" lansowanym przez media i zyskującym w oczach coraz większej grupy Kobiet, są bądź co bądź dziwnie brzmiący z nazwy- Celebryci... Np. sztampowy duecik topowego programu TeWuEn pod psuedonimami Woli & Tysio- Ich zdolności hydrauliczno - elektryczne kształtują się na poziomie poniżej zera, lecz chętnie pomogą Ci się ubrać kolorowo, wyzywająco i "trendy"tak, że w niejednej Kobiecie wzbudzisz swą zazdrość przechadzając się po ulicy... Niczym dwie koleżanki na imprezie, gdy za jedną ogląda się każdy, a druga skazana jest na samotne popijanie drinków na kanapie i zażeranie się chipsami... I to nie Ty Chłopaku jesteś akurat "tą drugą" w tym zestawieniu !! Następni w kolejce do miana "faceta roku" kandydują niejacy Kuby Wu. Szymony eM i Łukasze Jot (przy nazwisku tego ostatniego, cały czas ma się nieodzowne wrażenie, że jest ono pisane z błędem ortograficznym. Ó zamiast lepiej wyglądającego dla oka U )...Jest to grupa tzw. "celebrieties", czyli tych, którzy "Są znani z tego, że są znani", a zdjęcia na serwisach plotkarskich i brukowcach dominują ich śnieżnobiałe uśmiechy, przeplatające się z 1,5 kilogramowym pudrem na facjacie... W predysponowaniu ich "męskości" głównym i najważniejszym zarazem aspektem jest, wrodzona zdolność do przebywania na czerwonych dystyngowanych warszawskich dywanach w promieniu do 8 m2- błysku fleszy z aparatów paparazzi i świateł kamer telewizyjnych (Najlepiej TVN, VIVA i STYLE). Owi "mężczyźni" w show biznesie działają w myśl zasady, nie ważne o czym i na jaki temat się udzielać, byle dzielić innych.. (Z reguły są to tematy o tzw. du*** Maryny). Czasem o tym co jedli 3 tygodnie temu, czasem gdzie urwał im się film, jaki samochód wy leasingowali i w jakim klubie rzygali do podświetlanych pisuarów ...etc... Tematów ważnych społecznie i gospodarczo skrzętnie unikają- takich jak np. deficyt PKB, dostawy gazu, problem bezrobocia, rynki walutowe, stosunki dyplomatyczne...Nie zaprzątają sobie po prostu głowy tak błahymi i nieistotnymi tematami dla szarych zjadaczy chleba... To w zupełności wystarczy, by poczuć się 100 % samcami alfa (a może to już beta? Sam, nie wiem)... Przyczyn ich popularności może być wiele... Główna to zwyczajne luki w wiedzy przydatnej, czyli takiej która innym może przynieść "chleb". Umiejętnie jej zastępowane tematami wcześniej wspomnianymi ( O przyrodzeniu Marynki) i trzymanie fasonu pionowo, póki celowniki aparatów paparazzi skierowane są w ich stronę- to podstawa sukcesu, przedłożona później w formie płynących strumieniem cyferek na koncie- Prosty rachunek ekonomiczny Leszka Balcerowicza... Należy też dodać, że celebrities no1&2 podobno nie ukończyli nawet żadnych studiów... Odkryli więc w sobie talent do zarabiania kasy z szyderczych, często żenujących żartów i wkręcania innych w TV, radiach i papierowym przekazie, ludzi ze świata polityki, sportu, gwiazd seriali... Strategia ta okazała się sukcesem jako, że Polacy słyną z tego, że jedyną rozrywką w ich życiu jest właśnie szklane pudło... Trochę inna, ale również świetlana droga ku sławie wiodła niejakiego Łukasz J (Z męczącą permanentnie wzrok literą Ó w nazwisku!!!)... Delikwent ten z kolei, po ukończeniu studiów z papierkiem równowartości tego toaletowego, nie mając pomysłu na swe nudne i bezrobotne życie, wpadł pewnego razu na pomysł w swojej willi zwanej 20m2, że wydrukuje własne CV o niestandardowej jak do tej pory wielkości- dosłownie "na wielką skalę"... Powierzchnią użytkową tych dokumentów (nie adekwatnie wielką, co do spisu umiejętności życiowych tam zawartych) wzbudził podobno zazdrość załogi legendarnego żaglowca Daru Pomorza... Pewnego razu, gdy duma naszej żeglugi uległa awarii i potrzebowała pomocy przy naprawie przedniego fok masztu- Łukasz obiecał jednym ze swoich 40 metrowo papierowych CV załatać ową dziurę...Jako, że trwał w tym czasie kryzys w przemyśle jedwabniczym, ze względu na zarazę niszczącą uprawy jedwabników w Chinach, zdecydowano się na tańszy materiał- papier Łukasz... Tzn CV przepraszam... I tak o to znudzony brakiem perspektyw i swojego lustrzanego odbicia, Łukasz stał się 100 % wilkiem morskim, na wodach i oceanach medialnego szumu... W najbliższej przyszłości podobno planuje własny program w najrzetelniejszej z polskich(o kapitale niemieckim) stacji TeWuEn... Pudelek, TrelekMorelek, Torebunia i Dupunia- czołowe celebryckie media słynące ze swej nieposzlakowanej opinii i rzetelności, przekazały, że Łukasz rozpoczął już nawet ćwiczenia przed kamerami w studiu, polegające na wydobywaniu się z jego ust słów (jakichkolwiek), tak aby całość idealnie wpasowała się między co pół godzinnymi- godzinnymi blokami reklamowymi jogurtów rzekomo pomagających na wzdęcia, oraz nowym płynem do mycia naczyń (oczywiście niemieckich marek)... Tak o to "po krótce", można wyjaśnić proces transformacji polskich Mężczyzn tych z kiedyś na tych dzisiejszych o małym "m" i nie tylko "m"  Owocnej lektury. Pozdrawiam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że warto nosić ze sobą gaz obezwładniajacy pieprzowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrwać chwasty i to skutecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość też mógł strzelić gówniarom po lampie żeby przespały się pod tym kfc do przyjazdu mundurowych. W takiej sytuacji nie ma mowy o typowym "podniesieniu ręki" na kobietę. Z resztą, widział ktoś jakąś kobietę oprócz poszkodowanej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, zawsze odwracam się i nie patrze nawet. Potem w razie wezwania na policję jako świadek mam dowód, że nie byłem przy tym bo poszedłem dalej i nie patrzyłem i nic nie widziałem.   Mam to gdzieś i wole bezpiecznie wrócić do domu.   Mnie nie zaczepili nie zaatakowali to czemu ja mam ich atakować?
http://www.youtube.com/watch?v=qbcvozkHsxk&feature=youtu.be&t=1m53s Pozdro z Księstwa Warszawskiego,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno byc tak jaK w usa..jesli cie rabuja masz prawo sie bronic jesli cie bija masz prawo sie bronic...podciol bym low kickiem te patyczkowate nozki na glebe i skopal jak psa te patologiczna szma ty...bo to juz nie dziewczynki..najlepiej to bym bil tak zeby nosy polamac i tyle by bylo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...