Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bo gdyby to facet tak bil to odrazu by go posadzili.,ale co zrobia tym laska.,najwyzej kaza im zrobic laskiale dla nich to nie nowosc.,one to robia non stop.,dziwi mnie tylko zachowanie tego chlopaka ze nie okopal tych malolat. Ja to bym odrazu zeby wybil i jeszcze kolanem do ziemi przydusil az by tchu zabraklo. one za malo bite byly w dziecinstwie dlatego nie maja respektu do nikogo. zwykle blachary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=qbcvozkHsxk&feature=youtu.be&t=1m53s Pozdro z Księstwa Warszawskiego,
jeb ac patologie je bac...dlatego u mnie na rejonie nie ma zuli a jak sa to ich na glebe i kopiermy rabujemy nie ma picia wy pie rrdalac do cccp jak chcecie zulic i pic vode zamiast byc silnym je bac was a rpk hmm nie placzcie nad swoim losem tylko ogarnijcie sie a zuli trzeba kpac scie rwo je***e 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co kłaki? czytacie teraz? tatus w nocy dotykał i się spuszczał to się musicie wyżyć na normalnych ludziach? gińcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sprawdzą czy to nie są te nastoletnie prostytutki (ładniej zwane galeriankami), podobno tam takie stoją. Możliwe, że napadnięta dziewczyna stała i czekała na kolegę a te myślały że to konkurencja odchodzi z klientem więc ją napadły ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wataha rozwydrzonych gówniarzy jest niebezpieczna .Jak czytam że zamknięto ich w policyjnej izbie dziecka to śmiać mi się chce z tego typu "resocjalizacji" .Z tych ludzi nie wyrośnie już nic dobrego oprócz ludzkiego chwasta i przyszłego menta-bandziora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że nikt nie reagował. Jak sam nie chcesz oberwać to nie podchodź.   Tam jeden z pod sklepu kfc podszedł i zaczęła go bić ta dziewczyna. Na szczęście robił uniki, ale to świadczy tylko o jednym.   NIE WTRĄCAJ SIĘ TYLKO IDŹ DALEJ W SWOJĄ STRONĘ BO I TY DOSTANIESZ !
Naprawdę tak myślisz????? Szkoda mi Cb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeb ac patologie je bac...dlatego u mnie na rejonie nie ma zuli a jak sa to ich na glebe i kopiermy rabujemy nie ma picia wy pie rrdalac do cccp jak chcecie zulic i pic vode zamiast byc silnym je bac was a rpk hmm nie placzcie nad swoim losem tylko ogarnijcie sie a zuli trzeba kpac scie rwo je***e  Nie wiem co palisz małolat ale zmień dilera ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co palisz małolat ale zmień dilera ;) Do Zawiasa. Sorki za post pod postem ale coś mi się zwaliło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie nie popisali sie..jakby to byla moja kobieta to jakbym przypier......to lezalyby a ta blondi za wlosy wyciagnalbym na srodek skrzyzowania i tam czekalbym na policje przyciskajac jej morde do asfaltu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie nie popisali sie..jakby to byla moja kobieta to jakbym przypier......to lezalyby a ta blondi za wlosy wyciagnalbym na srodek skrzyzowania i tam czekalbym na policje przyciskajac jej morde do asfaltu!
Nie było by lepiej złapać za kudły i fufać aż do przyjazdu pał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem dziewczyną i nie wyobrażam sobie żebym ta się zachowała, niestety muszę przyznać, że coraz więcej dziewczyn to puste laski.. masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- 19-letnia mieszkanka Lublina doznała licznych obrażeń na twarzy i nogach oraz obrażenia głowy. Jest pod opieką lekarską. Jej 20-letni kolega nie odniósł obrażeń"  hahahhahahahahah niezłego dziewczyna ma kolegę, w sumie to nie jest śmieszne bo szkoda mi jej, że zadaje się z takim "bohaterem"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa za skuteczność działań wymiaru sprawiedliwości! Widać, że jego praca przynosi efekty!  "Już wcześniej obie dziewczyny wchodziły w konflikt z prawem. Były zatrzymane za kradzież w hipermarkecie."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie stali i nie wiedzieli co robić, trzeba bylo dac placka w gębe to by się gowniary uspokoily. Kobiet się nie bije, ale w takiej sytuacji sprowadzenie do parteru powinno miec miejsce, powinni przynajmniej wykręcić ręce i na glebę, a nie stac i sie patrrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- 19-letnia mieszkanka Lublina doznała licznych obrażeń na twarzy i nogach oraz obrażenia głowy. Jest pod opieką lekarską. Jej 20-letni kolega nie odniósł obrażeń"  hahahhahahahahah niezłego dziewczyna ma kolegę, w sumie to nie jest śmieszne bo szkoda mi jej, że zadaje się z takim "bohaterem"
I dobrze tak idiotce. Dopóki wszystkie kretynki w Polsce (50% społeczeństwa) nie zrobią niczego w kwestii prawdziwego równouprawnienia w tym temacie, zalecam każdemu mężczyźnie w takiej sytuacji czym prędzej oddalić się i zostawić okładaną kwokę na pastwę losu. Baby same tego chciały, a wy chłopaki uważajcie i olewajcie. Znam z pierwszej ręki sytuację gdzie 3 dziewczyny napadły na parę. Gościu związał je w walce dając swojej dziewczynie czas na ucieczkę. Po kilku(nastu?) sekundach zjawiło się 3 dresów - obrońców honoru i spuścili "damskiemu bokserowi" łomot. Gościu doznał chyba 2 złamań i ponad pół tygodnia spędził w szpitalu. Taka oto jest cena pomocy/postawienia się kobietom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pizda z tego kolesia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam na filmie podbiega takich dwóch leszczyków. Kto to??? Z tej bramy?? Może by ich pociągnąć za uszko troszkę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziomek nawet fajka nie wyrzucił - pewnie nałogowy palacz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co przypierd.... i pójdziesz siedzieć a  złodziejka będzie ofiarą. .. Tylko wysokie kary Jjeszcze 100 lat temu obcinali rękę  za kradzież w Szwecji ..wyniki śą dość pozytywne, nasza prosta kultura to ominęła i wyniki mamy jakie mamy. niedługo 1000zł będzie można sobie ukraść.... szkoda gadać        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ahhh te damskie dresiary jak zwykle nie potrafią się zachowac. A tej biednej dziewczynie współczuje kolegi, w ogóle było tam tyle ludzi i mieli problem z powstrzymaniem dwóch dziewczyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...