Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie nowe sygnalizacje świetlne mają stanąć na Drodze Męczenników Majdanka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2016 o 18:13 Powrót do artykułu
3 światła na odcinku 250 metrów (Lotnicza, Startowa, Wrońska) - inżynieria ruchu made in Lublin. Klimy w pokojach nie mają, że im tak zgrzewa?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hehe, to dopiero wymóżdżyli- ciekawe, jaki też prominent zamieszkał na nowym osiedlu przy Wrońskiej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chyba coś im się pomyliło z tymi światłami...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A skoro tyle świateł tutaj, to dlaczego szanowny projektant nie pomyślał o wyjeździe z Bronowickiej (wypadki!!!)? Czym różni się wyjazd stamtąd od tego ze Startowej, czy Wrońskiej? Jak już stawiać wszędzie światła to z większym rozmachem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie brak klimy, tylko brak mózgu i wydawanie nie swoich pieniędzy psu w dupę. Tak samo jak ustawienie świateł na skrzowaniu z drogą 747 na Bełżyce, kiedy już było wiadomo, że po przebudowie będzie skrzyżowanie przeniesione w okolice stacji paliw BP. Ale "światłe" umysły nie za swoją kasę postanowiły jednak to skrzyżowanie przebudować i światła postawić. Debile będą stawiać światła przy wyjeździe z każdej posesji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co tak mało tych świateł ? ja bym jeszcze z 5 sygnalizacji wcisnął, a na pewno usprawni to komunikacje w mieście.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Alarm, alarm, alarm!!! psychiatra do Ratusza wzywany natychmiast.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy w UM pracuje ktoś z aktualnymi badaniami psychiatrycznymi - te projekty to marnowanie społecznych pieniędzy - czyżby któryś znajomy już "wygrał" przetarg. 1 - Startową od Lotniczej (tam są światła) dzieli odległość ok. 100 m - czy ktoś o zdrowych zmysłach będzie stawiał światła co 100m - tak będzie robił tylko lubelski urzędnik 2 - nikomu do niczego niepotrzebne przedłużenie Garbarskiej do DMM to kolejny przykład niszczenia środowiska - dopiero co jakiś debil-urzędnik pozwolił zniszczyć zieleń w okolicach skrzyżowania DMM z Krańcową CZY LUBELSKI URZĘDNIK ZAWSZE MUSI SIĘ KOJARZYĆ Z IDIOTĄ, KTÓRY JEST OPŁACANY Z PIENIĘDZY PODATNIKA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy nikt nie jest w stanie zwolnić z posady tego urzędnika żeby nie wywalał w błoto publiczną kasę? Chyba należy zwolnić prezydenta jak on nie może.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli jesteś taki "światły" to powinieneś też wiedzieć kto projektuje drogi, może najpierw pomyśl - wytęż mózg a potem pisz te swoje mądre przemyślenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co tyle tych świateł? ;]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na Majdanku światła co 100m, na Zelwerowicza światła na skrzyżowaniu z którego nikt nie korzysta i ciągle świecą się na pomaranczo. Świateł na skrzyżowaniu Zelwerowicza i nowej Poligonowej nikt nie zaprojektował i nie ma dnia bez stłuczki. Brawa dla geniusz który to wymyślił i UM który zatwierdził
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To zapewne będą takie światła jak na skrzyżowaniu z ul. L. Herc. Żywego ducha z drogi poprzecznej, ale czerwone się zapala i cała kawalkada stoi bez sensu. Wyłączcie to w cholerę, bo wcześniej nie było zatorów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam tylko nadzieję że za każde niepotrzebne zatrzymanie samochodu ratusz będzie wypłacał kierowcy odszkodowanie za stracony czas (z majątku własnego urzędników!). Znająć życie sygnalizacja będzie się tam zapalała od tak. Tak samo jak na skrzyżowaniu z ul. L Herc. Nikt nie przechodzi, Nikt nie stoi aby wyjechać z tej uliczki a sygnalizacja co chwilę się zapala. Przy okazji mam jeszcze "dobrą" wiadomość dla wszystkich! Ratusz planuje wprowadzić buspasy na Dr. Męczenników Majdanka. od Grabskiego do Fabrycznej. To będzie dopiero ciekawe doświadczenie. Chyba z Bronowic, Kośminka, Felina za szybko można było się dostać do centrum i Ratusz postanowił to skutecznie ukrucić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Światła na skrzyżowaniu ze Startową to już największa głupota, ponieważ tą lokalną ulicą dojeżdza się do paru bloków i na prawdę jest tu mały ruch. Czas jeszcze na opamietanie się. Urzedzie Miejski, nie wyrzucajcie pieniędzy w błoto! Czy Lublin ma nadmiar pieniędzy? Czy Lublin musi być "zakorkowany" przez tego typu niepotrzebne inwesytycje?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po nic nie dających kamerkach na skrzyżowaniach ( nie zmienią światła nawet jak nie ma żadnego pojazdu do przejazdu albo nie wydłużą zielonego gdy sznur pojazdów dopiero nabiera tempa jazdy), tzw zielonej fali ( która przysporzyła tylko korków ), włodarze miasta dokładają kolejne światełka w ulicach ( nielicznych po których się jeszcze jeździ normalnie ). Szkoda pieniędzy podatników! Lepiej zajmijcie się łataniem dziur na Kunickiego, Fabrycznej, Kruczkowskiego i innych - najlepiej osobiście!, żeby nie było czasu na głupie wymysły.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na Drodze MęczennikÓw Majdanda, na odcinku od Lotniczej do Krańcowej jest kulka wyjazdow z prywatnych posesji.Tam tez powinny byc swiatla i to obowiazkowo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To pytanie powinno być skierowane do Zarządu Dróg i Mostów po co tyle świateł?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i znowu kolejne swiatla - dlaczego nie korzysta sie z tak wspanialego rozwiazania jak rondo ??? taki typ skrzyzowania sam reguluje ruch ; no ale lobby producentow i wykonawcow swiatel jest jak widac silniejsze od zdrowego rozsadku
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: