Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a gdzie maja niby byc te alternatywne miejsca ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wiem dlaczego miasto pieprzy się z jakimś gumofilcem.wezwać policję i pogonić pałami to całe towarzystwo.
0
Przewoźnicy są dla pasażerów. W tej sytuacji busy niech wyjeżdzają z dworca PKS i nie będzie problemu. A PKS niech konkuruje z busami. Tylko wyjdzie to na dobre.
0
Dworzec w Lublinie jest w opłakanym stanie,brak remontów od lat,toalety w karygodnym stanie, śmierdzący mocz na wiatach jak zza wschodniej granicy, nasza wizytówka miasta jest oddychająca..
0
Czasowo przenieść dworzec na Plac Zebrań Ludowych lub Unii Lubelskiej przy targu.
0
Gdziekolwiek indziej byle nie na Ruskiej! Tam nie ma godnych warunków ani dla zmarzniętych i przemoczonych pasażerów ani dla kierowców spędzających w pracy kilkanaście godzin za psie pieniądze....
0
Alternatywne miejsca w tym rejonie?? Jakoś nie widzę tam takich no chyba, że ratusz udostępni swoje miejsca parkingowe... tylko że prezydent zapomniał, że przewoźnik musi wykonywać odjazdy z miejsca dokładnie określonego w rozkładzie jazdy.
0
pasażerka napisał:
Dworzec w Lublinie jest w opłakanym stanie,brak remontów od lat,toalety w karygodnym stanie, śmierdzący mocz na wiatach jak zza wschodniej granicy, nasza wizytówka miasta jest oddychająca..
O to cię zaskoczę droga "pasażerko". Dla twojej wiadomości, obecna toaleta na lubelskim dworcu wygląda lepiej i czyściej, niż nie jedna w dowolnym centrum handlowym. Weźmy na przykład taką Plazę w Lublinie, śmierdzi i syf, że nie masz ochoty załatwić tego z czym przyszedłeś.
0
skoro nie budujemy stadionu to na Krochmalną zabrać ten syf i jak najszybciej uporządkować to co zostanie po tym badziewiu
0
iya napisał:
skoro nie budujemy stadionu to na Krochmalną zabrać ten syf i jak najszybciej uporządkować to co zostanie po tym badziewiu
Na Krochmalnej centrum komunikacyjne PKP PKS busy. Parkingi dla pasażerów i całe zaplecze.
0
A to ciekawe, co ten siemiński gada, bo widziałem w Panoramie Lubelskiej wypowiedź pracownika Urzędu marszałkowskiego, który wskazał, że obecne umowy też są ważne.
0
BITWA O PIENIĄDZE !!!. Jeżeli Lubin posiadałby Prezydenta oddanego miastu to już dawno by po słuchał dobrych rad i... Dworce Autobusowe PKS i BUSY przeniósłby na peryferie miasta . Dlaczego au tobusy mają jeżdzić po Lublinie i stwarzać jeszcze większe korki ? . Niech Prezydent usiądżie i pomyśli . Prezydent odbiera prawo poruszania się Lublinianom swoimi samochodami po mieście a miasto KORKUJĄ AUTOBUSY "PKS" I BUSY !. Czas na rozsądne decyzje !.
0
S Y L W E S T E R napisał:
BITWA O PIENIĄDZE !!!. Jeżeli Lubin posiadałby Prezydenta oddanego miastu to już dawno by po słuchał dobrych rad i... Dworce Autobusowe PKS i BUSY przeniósłby na peryferie miasta . Dlaczego au tobusy mają jeżdzić po Lublinie i stwarzać jeszcze większe korki ? . Niech Prezydent usiądżie i pomyśli . Prezydent odbiera prawo poruszania się Lublinianom swoimi samochodami po mieście a miasto KORKUJĄ AUTOBUSY "PKS" I BUSY !. Czas na rozsądne decyzje !.
W Turcji dworce autobusowe przypominają terminale na lotniskach, usytuowane są poza miastami .Autobusy supernowoczesne, Na dworcach idealny porządek, czystość i sprawna obsługa. Można tanio pojechać i zobaczyć, jak to powinno wyglądać.Będą nawet loty z Lublina do Antalii w sezonie 2013.
0
S Y L W E S T E R napisał:
Dlaczego na peryferiach? Ja dojeżdżam codziennie, i nie dość, że wywalam pieniądze na dojazd, to jeszcze miałabym za miejskie płacić?? Wysiadam sobie na Sikorskiego i piechotą idę na uczelnię, 30 minut dojazd + 20 dojście. A na peryferiach nie dość, że dojadę w 30 minut to jeszcze miejskim będę się tłukła 40 minut... Ty popatrz jakie korki były dziś o 15. Z głównego jechałam 50 minut przez Lublin. Bo się Lublinianie na samochodziki przerzucili!! bo deszczyk pokropił! Nie stać mnie na stancję w Lublinie to dojeżdżam, dlaczego mam nie skończyć studiów, bo akurat ty chcesz, żeby busy były na peryferiach?!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: