Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor Wydziału Komunikacji na dywaniku za kolejki

Utworzony przez 1,2,3, 12 sierpnia 2011 r. o 12:55 Powrót do artykułu
Widać postęp i komputeryzacja nie wyszła w Wydziale Komunikacji,przyzwyczajenia z przeszłości o urlopach w lecie...przynoszą taki efekt jaki mamy....zatem czas na zmiany kadrowe...."30 lat na urzędzie nie zawsze służy dobru petentów"....W Lublinie zaczęły się generalne remonty ulic......może powinny dotrzec też do Wydziału Komunikacji !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w wydziale komunikacji w 2-giej połowie maja, czyli przed wakacjami i urlopami i było dokładnie to samo. Coś mi się zdaje,że dyrektor robi w jajo samego prezydenta. Byłem o 10.00 numerków nie było, następnego dnia było o 7.30 czekałem 2,5 godziny na załatwienie sprawy, która zajęła 5 minut. Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buaahahaha takie sciemy to może walić dzieciom w przedszkolu. Jest to najgorszy chyba z możliwych wydziałów (od pewnego czasu paniusie pozaklejały szyby papierem, aby z korytarza nie było widać że nic nie robią), fakt problemy lokalowe, ale nieróbstwo i czysto urzędnicze podejscie w tym wydziale jest wieloletnia tradycją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naskoczą mu, ruch pod durny elektorat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...podobna sytuacja jest w Wydziale Komunikacji w Chełmie. Tam też by sie przydało wysłać dziennik wschodni. Z dzieckiem ( 7 miesięcznym) czekałam ponad 4 godziny w kolejce. I jeszcze jedna sprawa...w całym Gmachu w Chełmie nie ma ksera dla interesantów. Aby skorzystać z ksera trzeba wyjść na zewnątrz budynku i pójść do Hotelu Relaks bo tam jest najbliższe. Wogóle załatwienie jakiejkolwiek sprawy w chełmskim gmachu wymaga cierpliwości i ten wygląd komunistycznego budynku. W środku czerwone dywany które wołają o pomstę do nieba i toalety... syffffff. Gdzie jest jakiś sanepid. Mapa ewakuacyjna budynku z przed 20 lat, wyblaknięta, podarta i sklejona taśmą. Jestem ciekawa kto zarządza tym budynkiem? Zarządca jednym słowem do d....y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy przewietrzyć te "urzędy", bo ta ich "praca" nijak nie przystaje do dzisiejszej rzeczywistości.Zatrzymali się w epoce z PRL-u i nie ma takiej siły która by je zmusiła do normalnej, wydajnej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jesteś jakąś wiekową studentką, jezeli pamiętasz jak działały urzędy w dobie PRLu. Dla zainteresowanych polecam wizytę w Starostwie Powiatowym na ulicy Spokojnej. To tam można nauczyć się pokory i cierpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam PANA Z INFORMACJI ;] co się facet umęczy z polskim petenetem to szkoda gadać, dać mu medal za walkę na pierwszej linii frontu z ludzką głupotą. Robiłem podejscie do Wydziału Komunikacji dwukrotnie z czystej ciekawości i powiem, wszystko zależy od tego jak się leży... Za pierwszym razem przyszedlem o 8rano :] a w kolejce przede mną było już ponad 90 osób więc sobie podarowałem. Wczoraj załatwiłem wizytę umówioną przez rejestracje internetową bez nerwów bez stresu 15 minut i po wszystkim wyszedłem z nowymi tablicami. Dużym błędem w całym tym systemie jest to, że ludzie biorą po kilka numerków a korzystają z jednego lub wychodzą a to wszystko blokuje kolejke w wydziale. Dla przykładu około godziny 13 numerki od 70do90 przeleciały w 10minut bo nikt się nie zgłaszał. No i gdzie tu sens? Przychodzi człowiek rano i słyszy, że już nie ma numerków do końca dnia. zooooooonk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pracowałam u "prywaciaza" to ściągał z urlopu dla byle gówna .....jak dobrze być na państwowym....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszedłby jeden z drugą popracować tak jeden dzień i przez jeden dzien porejestrować samochody to by Wam szybko mina zrzedła! Bo najłatwiej to krytykować i mieć w du*** całą resztę! Taka praca, za taką marną kasę i taką nerwową szarpanine z "cywilizowanymi" przecież ludźmi.... nie dziękuję. Wiem co mówię bo byłem tam na stażu, i powiem szczerze, że podziwiam ludzi którzy tam pracują. To jest jeden z najgorzej opłacanych Wydziałów w Urzędzie. Halo Halo ratusz....strofować Dyr łatwo ale jakoś pomóc to już nie koniecznie! Poza tym jak świat światem a Wydział Komunikacji Wydziałem w każdym mieście były, są i będą kolejki i zawsze będzie źle. Bo przecież wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A z tego co czytałam to Pan redaktor wczoraj pisał, że w Chełmie nie ma kolejek??? A więc jak jest na prawde? Ludzie biorą po pare numerków to fakt, tak na wszelki wypadek a nie pomyśli, że przez to traci sie czas i blokuje kolejke dla kolejnych ludzi! Pozdrawiam były stażysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,2,3 napisał:
Widać postęp i komputeryzacja nie wyszła w Wydziale Komunikacji,przyzwyczajenia z przeszłości o urlopach w lecie...przynoszą taki efekt jaki mamy....zatem czas na zmiany kadrowe...."30 lat na urzędzie nie zawsze służy dobru petentów"....W Lublinie zaczęły się generalne remonty ulic......może powinny dotrzec też do Wydziału Komunikacji !!!!
A nie znam sie czy system do wydawania numerków i komputer z centralnym systemem do rejestracji pojazdów to nie jest KOMPUTERYZACJA???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Numerków to już o 8.30 nie ma a stanowisk czynnych jest 5 a nie 7 wiem bo cały dzień zmarnowałem na rejstracje pojazdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Franaszczuk jest tak dobrze znający prawo, że nie wie co to znaczy adres zameldowania, a co znaczy adres zamieszkania.... Myślę, że ten Człowiek powienien juz ustąpić komus kto jest wykształcony, zna języki i wie jak prowadzić taki Urząd. Zapytajcie ile zna języków? A czy nie powienien Pan Dyrektor być Urzędnikiem PAństwowym? I tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mk napisał:
Numerków to już o 8.30 nie ma a stanowisk czynnych jest 5 a nie 7 wiem bo cały dzień zmarnowałem na rejstracje pojazdu
A nie prawda, też tam byłam i zaglądałam do każdego pokoju w jednym rejestrowały 2 osoby w 2gim też dwie a w trzecim trzy a to daje w sumie 7 osób. z tego co słyszałam Pan z okienka kierował jeszcze osoby na trzecie piętro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten Pan Franaszczuk jest nie do ruszenia? Takie kolejki w Wydziale Komunikacji są tylko w Lublinie. Jeżeli nie można ruszyć tego pana, to Panie Prezydencie Lublina proponuję oddelegować pana Franaszczuka na szkolenie do pobliskich Starostw - Łęcznej, Lubartowa, Chełma bądź Lublina (teren)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja trafiłam na kompetentnego urzędnika, wszystko mi rzeczowo wyjaśnił, co i jak, jakie papiery,młody chłopak, ale cierpliwy i uprzejmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szkolenie powinni wysłać i P. Dyrektora i "Urzędników" np. do Bydgoszczy. Życzyłabym sobie i innym tak profesjonalnej obsługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko przez Żółwia, siedzi i wpisuje te swoje literki i cyferki do magicznego zeszyciku:) Pozdrowienia dla pracowników Wydziału Komunikacji:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio samochód rejestrowałem w lipcu ubiegłego roku... burdel z rejestracją był podobny (byłem na miejscu przed 7:30, do "stanowiska" poproszono mnie bliżej dwunastej). Tylko wtedy nikt nie wyciągnął z tego jakichkolwiek konsekwencji (a o sprawie pisał wtedy tak "Dziennik", jak i "GWL" i "Kurier")... więc może lepiej, że Żuk siedzi w Cyrkuszu... a nie te dwa nieroby, Wasilewski i Pruszon, które siedziały tam wcześniej. Mam już dość korków w Lublinie, dość tego permanentnego zakorkowania czy to Związkowej, czy to Młyńskiej, czy też dziwnych sytuacji na al.Solidarności... ale widać, że w końcu coś się dzieje. Mam tylko nadzieję, że to nie przedwyborcze bicie piany, które skończy się, ledwo zagłosujemy sobie w wyborach do Sejmu. Ale prezydenturę Żuka postrzegam jakoś zdecydowanie lepiej, niż poprzednie prezydencje w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy odbedzie taka rozmowe z E. Janickim. Tam to jest dopiero balagan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...