Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech jeszcze zainteresują się galerią smaku na okopowej. To jak przechowują półprodukty na schodach w ich palarni czy też wyglądają dostawy to zadanie dla sanepidu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Otrzymaliśmy zgłoszenie od klienta, który skarżył się na złe warunki sanitarne – mówi Barbara Sawa-Wojtanowicz z Sanepidu. – Na dodatek okazało się, że w naszej bazie kiosk nie jest zarejestrowany. Działał bez zezwolenia" Straż Miejska przegania z ulic babcie handlujące pietruszką i wlepia im mandaty, a Sanepid nie wie, że ktoś prowadzi nielegalny kiosk spożywczy. Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, usuńcie to koszmarne zdjęcie gościa z hamburgerem, zachowajcie pewien poziom, no rzygać się chce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam ten kiosk i nigdy nie zauważyłem, żeby warunki były aż tak złe jak zostały opisane. Wiodomo - media lubią dodac swoje, żeby skandal był większy, a ja uważam że chodzi tylko o to że nie był zarejestrowany. A swoją drogą 0 czy w naszym mieście nie ma nic ciekawszego są opisywane takie błachostki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kiosk jest przy moim domu, nie wierzę żeby w to co napisał dziennik wschodni, ja tam robiłam zakupy i był to mój ulubiony kiosk a co najważniejsze nie zatrułam sie ani ja, ani moje rodzina ani - co najwazniejsze moje kochane wnuki. Mam nadzieję że sie uporają szybko z sanepidem, zrobią poprawki i otworzą. Ja na pewno przyjde!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...