Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeszcze jeden plus odwrócenia tego co spaprała koalicja PO-PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież jest niż demograficzny, kilka dni temu pisaliście o likwidacji/zmianie szkół a dziś, że jest za ciasno? Czy wy w ogóle czytacie co piszecie ? Czy to już tylko propaganda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkole podstawowej nr 2 w Lublinie 6 latki - I klasa w sali 35-40 m2 w 40 osób.Moje dziecko w ogóle tam nie chce siedzieć w tej ciasnocie i co ja mam zrobić? rzucić pracę i siedzieć z dzieckiem bo posłałam go do szkoły, która nie umie zorganizować miejsca, czasu dzieciom po 3 czy 4 godzinach lekcyjnych.I cały problem  spadł na rodziców.A miało być tak pięknie.Pięknie to może być jak się ma babcię i dziadków emerytów, którzy przyprowadzą i odprowadza ze szkoły i zajmą się dzieckiem do powrotu rodziców.Te świetlice to masakra.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpatrzcie, jakiego zapału do roboty dostały instytucje z biurwami!! Czy ktoś kiedykolwiek widział sanepid bez zaPOwiedzi w szkolnej stołówce rzetelnie sprawdzający procedurę mycia naczyń i sztućców, POpatrzył kilk godzin i sprawdził zardzewiałe od sPOczynku zmywarki a wytarte gąbkowe zmywaki? Kiedy wzięto ze szmat, gąbek, sztućców, stolików, pazurów kucharek WYMAZY??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielona wyspa tuska i petruska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Mucha38. Skąd to oburzenie? Miałaś prawo wyboru szkoły, więc trzeba było pójść sprawdzić warunki i zapisać dziecko do innej placówki, jeśli ta ci nie odpowiadała. Jednak zapewne się nie chciało, tylko wysłało dziecko, do tej która była pod nosem. A potem szuka się pretensji, bo wszystko źle. Szkoła zapewnia opiekę w zakresie takim, jakie ma możliwości lokalowe. Wychowanie i opieka nad dzieckiem należy do RODZICA! Szkoła ma wspierać, a nie wyręczać. Jeżeli praca zawodowa rodziców i dziadków nie pozwala na opiekę nad dzieckiem, a warunki w szkole szanownemu państwu nie odpowiadają, zawsze można wynająć opiekunkę, która dziecko odbierze ze szkoły i się nim zajmie pod nieobecność rodziców. Tylko... hmmm... tak ciężko wydać kasę, łatwiej w internecie oczernić szkołę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja odroczyłam dziecko była radość i świętowanie, a teraz masakra , prosimy ,błagamy mamy dzieci 6-letnich aby poszły do 1 klasy bo okazało się że dla naszych ODROCZONYCH dzieci nie ma miejsca w tutejszej szkole bo jest ich mało.Jestem zawiedziona że nikt nie pisze o tych odroczonych dzieciach które muszą iść a raczej jechać pare kilometrów do szkoły, a tu miały praktycznie szkołę za płotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gość z 20:44, Doskonale panią rozumiem, chociaż ja zaczęłam walczyć o to żeby przedszkolaki z zerówki mojego syna poszły do I klasy, ale ponieważ dyrektor postraszył wszystkich wizją dowożenia dzieci do innej szkoły to stulili uszy i chcą zostawić mimo wszystko dzieci w zerówce drugi raz! Nawet jeśli kilkoro z nich nadaje się do szkoły i jest wystarczająco dojrzała. I w ten sposób Dyrektor zablokował również rodziców dzieci odraczanych z aktualnej klasy I!! A wystarczy 7 osób i gmina nie może nikomu kazać dojeżdżać!!! Żałuję że rodzice idą za owczym pędem zamiast za rozumem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd ma pani wiedzę ze do otwarcia 1 klasy jest potrzebna ta magiczna 7 ( 7 osób), u nas w szkole powiedzieli że 11 dzieci, gmina tak mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas jest taka masakra, że przez ten ścisk dzieci mają ciągle wszy i problemy zdrowotne. Musiałam ostatnio robić akcję odwszawiania - masakra. Kupiłam hedrin raz i pomógł. Ale tak jest jak dzieci się wymieniają rzeczami, szczotkami, spinkami.... Tak to się kończy. Mówcie dzieciom, żeby tak nie robiły :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...