Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
grx_lbn napisał:
Tu link do tego co siedziało w tym roku http://www.wosp.org.pl/woodstock/kto_zagral http://www.wosp.org.pl/woodstock/akademia_sztuk_przepieknych#harmonogram Nie wiem w czym gustujesz ale jestem pewien, że i dla twojej wysokiej kultury zapewne coś by się znalazło;)
http://d.wiadomosci24.pl/g2/93/aa/a2/31733_1182703675_cdb6_p.jpeg Ja widzialem też takie obrazky
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack napisał:
NO NIE!!!!!!!!!!! ZNOWU PISOJADY W NATARCIU. Spadówa na madagaskar ku***a. Sami weźcie się do roboty a nie krytykujecie wszystko i wszystkich. Nie pasowal wasilewski, nie pasuje żuk, nie pasuje owsiak. BRAC ZA ŁOPATY I DO ODŚNIEŻANIA
Dzięki za dobre rady! A ty pajacu popapańcu Z PO już wziąłeś się do roboty! Spadaj dupku do ziemi weź sznur i na drzewo!!!!!!A Owsiak niech dalej ludzikom mózgi pierze!!! A potem nakotyki i do gleby niech tam!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra rada napisał:
Dzięki za dobre rady! A ty pajacu popapańcu Z PO już wziąłeś się do roboty! Spadaj dupku do ziemi weź sznur i na drzewo!!!!!!A Owsiak niech dalej ludzikom mózgi pierze!!! A potem nakotyki i do gleby niech tam!!!!
Mamy szczęście, napisal do nas sam prezes kaczynski. Więc teraz ja wyglosze orędzie: Te, Kaczor, my nie jesteśmy w sekcie. Takie teksty możesz kierować kurw.a do swojego kota a nie do nas. Wypad Koniec orędzia pisojady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO NIE!!!!!!!!!!! ZNOWU PISOJADY W NATARCIU. Spadówa na madagaskar ku***a. Sami weźcie się do roboty a nie krytykujecie wszystko i wszystkich. Nie pasowal wasilewski, nie pasuje żuk, nie pasuje owsiak. BRAC ZA ŁOPATY I DO ODŚNIEŻANIA popieram xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teletubies napisał:
http://d.wiadomosci24.pl/g2/93/aa/a2/31733_1182703675_cdb6_p.jpeg Ja widzialem też takie obrazky
no właśnie,a ja to widziałem na żywo...i powiem ci,że nic się nie równa z tą fantastyczną zabawą. Będąc na miejscu czuje się tą radość,młodość i energię-i to jest extra. Wiadomo,na tyle osób znajdzie się jakiś pijak czy ćpun-wynika to ze zwykłej statystyki-ale to wyjątki Po prostu...aby coś komentować,trzeba to pierw zobaczyć na własne oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grx_lbn napisał:
Po prostu...aby coś komentować,trzeba to pierw zobaczyć na własne oczy.
Nieprawda, wystarczy usłyszeć z jedynego autorytatywnego źródła bijącego prawdą i miłością bliźniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim krytykującym Owsiaka proponuję gdy jego dziecko trafi do szpitala kazać odłączać dziecko od sprzętu z logo WOŚP nawet jeśli to respirator i po problemie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Bardzo sie cieszę Niebawem moją córkę czeka prawdopodobnie badanie tomografem i taki sprzęt chyba znacznie ułatwi sprawę bo będzie juz na miejscu, w szpitalu. W w styczniu jak co roku sypnę coś od siebie na Orkiestrę. Dodam, że moje dziecko już dwa razy w swoim krótkim życiu korzystało ze sprzętu zakupionego przez orkiestrę Ci co opluwają Owsiaka nie maja ani oczu ani serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie twierdzi, że działania Pana Owsiaka nie są korzystne dla polskiej opieki zdrowotnej. Zarzuty dotyczą kwestii, że szum medialny wokół akcji tego Pana jest zdecydowanie większy niż przy innych, których cel jest podobny. Jest on także niewspółmierny do rzeczywistego (ewidentnie znaczącego) wkładu tzw. Fundacji w wyposażenie polskich szpitali. Wiele osób uważa, że urządzenia zakupione przez WOŚP stanowią główne wyposażenie szpitali a to nie jest prawdą (bardziej spektakularne jest kupno nowoczesnego ultrasonografu niż 100 łóżek szpitalnych). Krytyka działalności tego Pana związana jest także z faktem, że choć Pan Owsiak nie pobiera wynagrodzenia z Fundacji, to zarabia pieniądze dzięki produkcji programów radiowych i telewizyjnych o działalności fundacji - co samo w sobie nie byłoby niczym złym, gdyby nie fakt, że do działania fundacji wykorzystuje się woluntariuszy, którzy oczywiście nie mają zysków z produkcji tych programów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Nikt nie twierdzi, że działania Pana Owsiaka nie są korzystne dla polskiej opieki zdrowotnej. Zarzuty dotyczą kwestii, że szum medialny wokół akcji tego Pana jest zdecydowanie większy niż przy innych, których cel jest podobny. Jest on także niewspółmierny do rzeczywistego (ewidentnie znaczącego) wkładu tzw. Fundacji w wyposażenie polskich szpitali. Wiele osób uważa, że urządzenia zakupione przez WOŚP stanowią główne wyposażenie szpitali a to nie jest prawdą (bardziej spektakularne jest kupno nowoczesnego ultrasonografu niż 100 łóżek szpitalnych). Krytyka działalności tego Pana związana jest także z faktem, że choć Pan Owsiak nie pobiera wynagrodzenia z Fundacji, to zarabia pieniądze dzięki produkcji programów radiowych i telewizyjnych o działalności fundacji - co samo w sobie nie byłoby niczym złym, gdyby nie fakt, że do działania fundacji wykorzystuje się woluntariuszy, którzy oczywiście nie mają zysków z produkcji tych programów.
Czym większy szum medialny i czym więcej informacji o działalnosci fundacji tym chętniej ludzie sięgają po pieniądze bo widzą w tym sens, widzą że te pieniądze komuś służą, widzą że nikt ich sobie nie przywłaszczył pod pozorem zbiórki na szczytny cel . Różnica miedzy ultrasonografem, a 100-ma łóżkami jst taka, że Owsiak nie musi zbierać na ultrasonograf, natomiast na 100 łóżek płacisz składki i podatki, nikt ci więc łaski nie robi że kupi te łózka. Załóż fundację, zbieraj pieniądze, kupuj sprzęt, produkuj programy, a przede wszystkim rozlicz się jak Owsiak z zebranych pieniędzy, a nikt ci złego słowa nie powie. Może przestaniesz ujadac na tych co coś robią. I na koniec trudne pytanie: cyt: "Zarzuty dotyczą kwestii, że szum medialny wokół akcji tego Pana jest zdecydowanie większy niż przy innych, których cel jest podobny." Możesz wymienić inne akcje? Tylko nie pisz o Caritasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smieszne jest to ze kapelan szpitalny zarabia wiecej od pielegniarki a jeszcze pan dyrektor chce obnizyc pielegniarkom pensje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czym większy szum medialny...
No właśnie już się boisz... co możesz stracić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zrób to co robi Owsiak i weź sobie nawet 20%, na pewno nikt ci nie będzie tego żałował.
Dokładnie. Nikt nikomu nie broni założyć fundacji i się "nahapać" Zamiast jodłować na forum, to powinni zabrać się do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...