Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień Kariery w Lublinie. \"Najciekawsze oferty są za granicą\"

Utworzony przez forumowicz, 15 października 2013 o 20:17 Powrót do artykułu
Żal troszkę tych młodych ludzi co wyjeżdżają z kraju.
Ostatnio edytowany 15 października 2013 o 20:18
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja ma sie cos na oku za granica to nie ma co sie wahać tylko pakowac walizki i uciekac z tego grajdolka. Jednak jechac w ciemno to troche ryzyko bo trzeba miec sporo gotowki aby przetrwac pierwsze 1-2 miesiace. Najlepiej miec juz tam znajomych lub rodzine co przygarnie na czs szukania pracy. W kazdym badz razie lepszy mcdonald za granica niz sluchawka lub bezrobocie w Polsce.
0
Czy na to forum zagląda w ogóle jakiś moderator, czy DW ma już problem z wolontariuszami za wpis w CV?   Za darmo pracy w Lublinie jest mnóstwo. Nie ma też problemu z umowami o dzieło płatnymi "nie wiadomo kiedy" i "jak będę miał, to zapłacę"
0
Zagladamy codziennie. Pozdr.
0
Zagladamy codziennie. Pozdr.
Jestem pod wrażeniem. Szkoda, że społecznie.
0
Tłum na zdjęciu został sztucznie stworzony, bo oszukano studentów, że przy tym stoisku czeka lista obecności na jeden z ich wykładów. 1/4 obecnych tam osób to studenci nie poinformowani o braku normalnych zajęć.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: