Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś debata o górkach czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2016 r. o 12:34 Powrót do artykułu
Ekodzielnica to wg mnie strzał w 10. A ogólnodostępny park to strzał nawet w 20. Skorzystają na tym i TBV i mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
KonstyTucja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 Kto jest właścicielem Górek Czechowskich? Czy nie TBV? Więc jakim prawem ktoś próbuje decydować o tym co ma być na prywatnym terenie?
Prawem zapisanego w Konstytucji prymatu interesu publicznego nad zyskiem jednostki. Gdyby nie to, to kto wie, czy nie miałbyś za własnym oknem tego, co życzysz innym. Obecny oficjalny właściel terenów w Górkach Czechowskich doskonale widział jakie jest przeznaczenie tego obszaru przed jego zakupem. Osobiście odstąpiłem kiedyś od umowy kupna sprzedaży, bo po sprawdzeniu okazało się, że nie można tam budować tego, co bym chciał jako właściciel tamtego terenu, a Urząd Miasta Lublin autorytatywnie twierdził, że zgody na zmianę przeznaczenia terenu nie będzie.
O, jeden z krzykaczy już się ujawnił i zaczyna pisać swoje farmazony. Filipowicz megalomanie, to w końcu UM nie chciał zmienić planów czy sam się wspaniałomyślnie wycofałeś? Wspinasz się na himalaje hipokryzji i absurdu, jak zwykle z resztą.
A ty korzystasz z przychylnosci redakcji, czy własnych narzędzi służących inwigilacji bliźnich? W jakich to szkołach uczą ataków ad personam? Resztę zostawiam bez komentarza, bo sposób i styl wskazują jednoznacznie, że szkoda klawiatury na gnidę, która sięga do manipulacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP zabudowie górek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowcze STOP zabudowie Górek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Filipowicz, Lublin napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
KonstyTucja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
  Kto jest właścicielem Górek Czechowskich? Czy nie TBV? Więc jakim prawem ktoś próbuje decydować o tym co ma być na prywatnym terenie?
Prawem zapisanego w Konstytucji prymatu interesu publicznego nad zyskiem jednostki. Gdyby nie to, to kto wie, czy nie miałbyś za własnym oknem tego, co życzysz innym. Obecny oficjalny właściel terenów w Górkach Czechowskich doskonale widział jakie jest przeznaczenie tego obszaru przed jego zakupem. Osobiście odstąpiłem kiedyś od umowy kupna sprzedaży, bo po sprawdzeniu okazało się, że nie można tam budować tego, co bym chciał jako właściciel tamtego terenu, a Urząd Miasta Lublin autorytatywnie twierdził, że zgody na zmianę przeznaczenia terenu nie będzie.
O, jeden z krzykaczy już się ujawnił i zaczyna pisać swoje farmazony. Filipowicz megalomanie, to w końcu UM nie chciał zmienić planów czy sam się wspaniałomyślnie wycofałeś? Wspinasz się na himalaje hipokryzji i absurdu, jak zwykle z resztą.
A ty korzystasz z przychylnosci redakcji, czy własnych narzędzi służących inwigilacji bliźnich? W jakich to szkołach uczą ataków ad personam? Resztę zostawiam bez komentarza, bo sposób i styl wskazują jednoznacznie, że szkoda klawiatury na gnidę, która sięga do manipulacji.
Co tak szybko nick zmieniłeś? Manipulacja? Widzisz, tak się plączesz w "zeznaniach", że już sam nie wiesz co jest prawdą a co tylko i wyłącznie wymysłem twojej schorowanej głowy. W jednej linijce piszesz "po sprawdzeniu odstąpiłem od umowy kupna" a w następnej "UM autorytatywnie stwierdził, że zgody nie będzie". Zdecyduj się w końcu jak było, bo takie kluczenie jest żałosne, forumowy męczenniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK dla zabudowy i zielonego parku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajmy się zwariować. Dlaczego miasto chce tak sprzyjać temu deweloperowi? Nie wystarczy, że już dla hotelu TBV wybudowali drogę równoległą do Probostwa i Solidarności!>!>!>!>! Żuku wyluzuj się już z tym deweloperem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deweloper kupił i deweloper niech robi co chce, łapy precz od cudzej własności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budownictwo mieszkalne powinno się rozwijać. A żeby się rozwijało, powinny powstawać nowe bloki/osiedla. Według mnie te 100 ha nieużytków idealnie nadaje się pod zabudowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki to i tak syf kiła i mogiła... jestem za zmianą planów i uporządkowaniem tego terenu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu będzie pierdzenie ekoterrorystów o ziołach, motylkach i dżdżownicach, bez których rzecz jasna wszyscy pozdychamy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Będzie Vałek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a BudŻet ze swoim obciachowym tabletem będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkania, jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Prezydent będzie? Coś ostatnio mało go w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zabudować wchój ten badziew i spokój będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Sprawa wygląda tak - jest paru krzykaczy, którzy bronią Górek mimo, iż nie mają do nich żadnych praw i jest grupa pozostałych mieszkańców, którzy mają dość bezdomnych, strzykawek, butelek po alkoholu, libacji pod chmurką, śmieci i wszechobecnych dzikich chaszczy. Ci piersi nie chcą nic zmieniać, ci drudzy są otwarci na dyskusję i generalnie pozytywnie oceniają to co proponuje deweloper.
Potwierdzam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za powstaniem parku z prawdziwego zdarzenia, nawet jeśli będzie trzeba poświęcić część terenów pod zabudowę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nazywa ten przewodniczący? Maciej Kononowicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=sijjssyat4y tu można oglądać na żywo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...