Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś Lublin prezentuje się przed komisją ESK2016

Utworzony przez Julia, 20 czerwca 2011 r. o 13:15 Powrót do artykułu
http://img51.imageshack.us/img51/9302/zuk2.jpg ŻUK TO CHODZĄCA ANTYREKLAMA NASZEGO MIASTA. PRECZ Z OBIBOKIEM ŻUKIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wygra Wrocław!!! Minister Zdrojewski o tym przesądził.BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ, A WSCHÓD TO LASEM OBSADZIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta wasza stronka to se mozna ją wicie gdzie koniec nie wchodze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrocław wygra bo na to zasługuje a co do Lublina to brak słow wstyd ze kandydował jak nawet doejchac do miasta sprawnie nie mozna bo nie ma odpowiednich połaczen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Krzysiu Łątka też się pokaże??? Bo Pan Z Nosa Koza już widzę jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HSP napisał:
Wrocław wygra bo na to zasługuje a co do Lublina to brak słow wstyd ze kandydował jak nawet doejchac do miasta sprawnie nie mozna bo nie ma odpowiednich połaczen
No zobacz, ja pochodzę z innej części Polski a jakoś tu dojechałem. Wrocław to zasługuje, ale na Europejską Stolicę Kolesiostwa. Na tytuł Europejskiej Stolicy Kultury najbardziej zasługuje Lublin. Dlatego jutro będziemy świętować zwycięstwo Jeżeli tak doskwiera Ci brak dobrych połączeń do Lublina, to tym bardziej powinieneś wspierać jego starania o ESK ponieważ właśnie ten tytuł jest gwarancją powstania lepszych dróg czy szybkiej kolei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julia napisał:
http://img51.imageshack.us/img51/9302/zuk2.jpg ŻUK TO CHODZĄCA ANTYREKLAMA NASZEGO MIASTA. PRECZ Z OBIBOKIEM ŻUKIEM
Co konkretnie Ci się nie podoba w Żuku? Jak dotąd najlepszy prezydent Lublina od co najmniej 3 kadencji. Ale jesteś kobietą, a z badań wynika że wy patrzycie głównie na wygląd w następstwie czego wygrywa nie najmądrzejszy, tylko ten co ma ładniejszą buzię czy lepszy krawat. I potem rządzą nami takie kwiatki jak Olejniczak czy Napieralski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cr napisał:
Co konkretnie Ci się nie podoba w Żuku? Jak dotąd najlepszy prezydent Lublina od co najmniej 3 kadencji. Ale jesteś kobietą, a z badań wynika że wy patrzycie głównie na wygląd w następstwie czego wygrywa nie najmądrzejszy, tylko ten co ma ładniejszą buzię czy lepszy krawat. I potem rządzą nami takie kwiatki jak Olejniczak czy Napieralski.
Nie,no ten argument dot.płci,to lekka przesada,nie uważasz;-)?Ja również uważam ,że Żuk bardzo się stara.Chociaż właściwie dopiero zaczyna się rozkręcać.Pozdr.;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzyna napisał:
Nie,no ten argument dot.płci,to lekka przesada,nie uważasz;-)?Ja również uważam ,że Żuk bardzo się stara.Chociaż właściwie dopiero zaczyna się rozkręcać.Pozdr.;-)
Masz rację przepraszam Ciebie i inne "świadome" politycznie przedstawicielki płci pięknej, chociaż niestety mam wrażenie, że większość kieruje się tymi względami na które zwróciłem uwagę w tamtym seksistowskim poście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...