Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś Środa Popielcowa. Rozpoczyna się Wielki Post

Utworzony przez Wacek, 18 lutego 2015 r. o 17:02 Powrót do artykułu
A ja jak zwykle dzisiaj goloneczka, piwko. Rano kiełbaski z cebulką - pycha. Smacznych kanapek z zerem i paprykarzy życze!! Hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jak zwykle dzisiaj goloneczka, piwko. Rano kiełbaski z cebulką - pycha. Smacznych kanapek z zerem i paprykarzy życze!! Hehehe
Serce Ci kiedys wysiadzie, jak bedziesz pochlanial tyle cholesterolu. Założę się, że masz nadwage.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do Koscioła:   Mnie nie obowiązuje środa popielcowa bo mam gaz w domu i zapalrkę gazową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do Koscioła:   Mnie nie obowiązuje środa popielcowa bo mam gaz w domu i zapalrkę gazową!
Mosz gaz w domu  i we łbie ,jak baran w torbie !!  bu,ha,ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast posypywania głowy popiołem,proponuję wypalanie piętna na czole gorącym żelazem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
whats up! i simply want to give an enormous thumbs up for the nice info you've got right here on this post. i will probably be coming back to your weblog for extra soon. ***greatslots2016.ru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...