Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak miło popatrzeć na tych, którzy w perspektywie najbliższych wyborów nieuchronnie popłyną w siną dal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto popłynie to popłynie. Póki Elżbieta Kruk płynie na fali alkoholu i tylko tym się wyróżnia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnich sekundach filmiku ... Żuk, Gąsior-Marek i Biskup z pokropkiem.  Alleluja i do przodu.  I ku chwale Platformy Obywatelskiej.   :D  Wybory już 25 października. Niech elektorat PO nawróci się, tak jak im nakazuje ich wierchuszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to była uroczystość kościelna, że wstępuje sukienkowy z kropidłem? To państwo wyznaniowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieśń o smutnym kaszubie ;-) Nad brzegiem morza Tuman wilgotny wszystko dokoła okrywał A na swej łódce Kaszub samotny Swoją kochankę przyzywał Płyń wdzięczny głosie Po morskiej fali Usłysz, ach usłysz mnie luba I na wezwanie przybądź z oddali Tu do swojego Kaszuba Przybądź, ach przybądź Bo nie mam czasu Ciebie kochanko przyzywam Bowiem ja jestem twój miły Kaszub Co na tej łódce tu pływa Płyniesz Żuk do smutnego kaszuba ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie można płacić za faktycznie wykorzystany czas, tylko z zegarkiem w ręku trzeba będzie pilnować godziny wyjścia? W SPA w Nałęczowie nie mają z tym problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak mnie też wkurza to wychodzenie z basenów na czas-ja nie lubie tak się spieszyć a jeszcze z dziećmi trzeba więcej czasu -bezsensu to jest nie korzystam wrtedy z basenu nie powinno sie doliczać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztos obiekt, spoko rury, duże sauny i baseny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jest tam jakieś niewielkie zaplecze gastronomiczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rykach woj. Lubelskie jakieś 2 lata temu również miejscowa szanowna nasza władza wszystkich szczebli na czele z ówczesnym ryckim posłem wybudowała nam mieszkańcom z funduszy UE pomnik chluby i chwały o nazwie basen. Na początku z ciekawości przychodzili na ten basen mieszkańcy zobaczyć jak się pływa. Potem przyszła proza życia wysokie ceny/opłaty spowodowały, że chętnych było mało tylko pozostały szkoły ale i te się również po woli wykruszyły, brak funduszy i nie każdego rodzica na dość wysokie opłaty stać aby dziecko na basen posłać. Teraz każdy mieszkaniec miasta i gminy Ryki i innych ościennych miejscowości w tym i gmin uprawia aktywnie sport dla zdrowia, jeździ na rowerze, biega, pływa kajakami na rzece, spaceruje oraz również uprawia nordic walking i to ma wszystko za darmo na świeżym powietrzu lecz basen z daleka omija. Basen jest woda w nim też lecz finansowo na siebie nie zarabia Powiat Rycki do niego dokłada z naszych podatków ale Ryki basen mają. Więc na początku i w Lublinie pewnie będzie dużo chętnych a potem przyjdzie Polska proza życia. Gratuluję mieszkańcom lublina nowego basenu z całego serca i mam nadzieję, że lepiej wyjdzie finansowo niż piękny wasz stadion lecz mogę się mylić więc czas pokarze. P.S. Mam nadzieję, że administratorzy mnie nie ocenzurują (ciekaw jestem) pozdrawiam ich.
Matole,wróć do podstawówki,naucz się zasad pisowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie można płacić za faktycznie wykorzystany czas, tylko z zegarkiem w ręku trzeba będzie pilnować godziny wyjścia? W SPA w Nałęczowie nie mają z tym problemu.
Właśnie to mnie zastanawia. Co za problem zrobić bramkę, przy wejściu wyjściu na basen. A nie przy kasach, czy szatni. Wchodzisz na część z której faktycznie korzystasz, i czas się liczy, wychodzisz i przestaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem skłonny zapłacić podwóją stawkę jeśli dyrekcja obietu zapewni, że nie będę musiał oglądać Eli Kruk w bikini. O boosze tylko nie to. :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie można płacić za faktycznie wykorzystany czas, tylko z zegarkiem w ręku trzeba będzie pilnować godziny wyjścia? W SPA w Nałęczowie nie mają z tym problemu.
a moze po to zeby nie zajmowac godzinami szafek i (nielicznych) suszarek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie można płacić za faktycznie wykorzystany czas, tylko z zegarkiem w ręku trzeba będzie pilnować godziny wyjścia? W SPA w Nałęczowie nie mają z tym problemu.
a moze po to zeby nie zajmowac godzinami szafek i (nielicznych) suszarek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen to zasługa Żuka - włodarza o którym do niedawna Lublin tylko śnił.
uważaj bo zadławiśz się śliną lizusie nieudacznika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen to zasługa Żuka - włodarza o którym do niedawna Lublin tylko śnił.
uważaj bo zadławiśz się śliną lizusie nieudacznika  
Ot, typowa rozrywka dla plebsu; podobnie jak multikina, galerie (nie, nie te ze sztuką)
wódz robi rozruywki pod swoje chłopskie potrzeby, pozdro dla cenzora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękna impreza - po muszce na szpilkach i owadzie pod krawatem paradujących po pływalni przyszła pora NA STÓŁ SZWEDZKI, podobno można było wziąć do domu, dla biednych członków rodzin vip
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękna impreza - po muszce na szpilkach i owadzie pod krawatem paradujących po pływalni przyszła pora NA STÓŁ SZWEDZKI, podobno można było wziąć do domu, dla biednych członków rodzin vip
No i co wziąłeś do domu dla członków głodnej i biednej RODZINY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Radna Suchanowska została kupiona za 1 200 zł/miesięcznie za udział w Miejskiej Komisji Przeciwdziałania Alkoholizmowi. Krzysztof Żuk dla utrzymania władzy każdego zrobi wszystko.Brawo Dominik Smaga za uchwycenie tego faktu. To nie jedyne osoby przekupione politycznie - Aleksander Wiącek (wspólny Lublin) rowerowy wywrotowiec,typ pieniacza krytyk Zdim i Ratusza.Brak pracy i źródeł utrzymania i jest łatwy do "kupienia, ex-radni Jadwiga Mach i Zbyszek Targoński doradcy Prezydenta. Ciekawe czy będzie cenzura tego wpisu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i tak się bawi tałatajstwo za nasze pieniadze... promuja sie, korzystaja za free a ty haruj na takich. Troche kultury osobistej Pani Marek, nie wystarczy przyjsc na krzywy ryj, ale trzeba umiec sie zachowac i to docenic, bo prywatnie nigdy Pani nie zobaczyla by Pani tego co teraz ma dane, troche pokory, bo mi wstyd za Pani zachowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...