Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzisiaj protest KOD w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2016 r. o 13:29 Powrót do artykułu
Świnia zawsze zostanie świnią choć by jej nadać status działacza KOD. Bawicie się towarzysze w niebezpieczną dla Polski zabawę czego powinniście mieć świadomość. Ludzie ceniący swój kraj staną w jego obronie z czym powinniście się liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my wybierzemy się nie na Królewską 3, ale na przeciwko jak będą POdskakiwać UBecka i cała ta postczerwona hucpa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy będziecie siedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tłum, łohohohoho, miliony na ulicach za Kucem Alimentem, śmieszne ludki utraconych koryt. Ludzie chcą swojej, wolnej Polski z dobrą władzą, która pochyla się nad obywatelem z troską i wprowadza konieczne zmiany i reformy. Ludzie nie chcą koniunkturalistów, karierowiczów i ośmiorniczan oraz kapusiów z komuny i POsstkomuny. Wbijcie sobie to do czerepów sKODowańcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska mają w doooopie cały ten TK, Ich obchodzi kieszeń i garnek, a PIS wprowadza reformy o kórych PO nawet się nie zająknęło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bede to pisowska zgraje pogonic jojow mundkow kaczorow !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj mija kolejny, 287. dzień oczekiwania na bezzwłoczną publikację wyroku Trybunału Konstytucyjnego przez Panią Premier Beatę Szydło. Dalej będziemy konsekwentnie przypominać i cierpliwie czekać na wykonanie przez Panią Premier jej konstytucyjnego obowiązku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, gonić kaczystowski pomiot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tu teraz żyć za 2 tysiące jak cała reszta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie swój program,a nie kłapcie za tve-em pustych sloganów o dostępie mediów i podobnych bzdurach.Zapytać was konkretnie o co wam chodzi,to napewno żaden z was nie będzie wiedzał.Bronicie afer korupcyjnych,machloj z OFE,wiek emerytalny,nocna zmiana konstytucji,wyprzedaż za grosze majątku narodowego,afery reprywatyzacyjne itd.Za rządów PSL-PO opozycja zachowywała się przyzwoicie.Obecna-fatalnie.Cóż,oderwanie od koryta boli,gdy przyjdzie żyć skromniej,nie objadać się ośmiorniczkami.Dziwię się ogromnie policji,że cacka się z oszołomami,którzy chcą podpalić Polskę,anarchistami próbującymi obalić demokratycznie wybrany rząd.Dla jasności:nie należę do PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UB,SB ,ORMO, WSI i mnóstwo TW to podstawa ale co za dewianci jeszcze chodzą na te manifestacje KOD-u ? O co wam chodzi ja jestem spokojny ale chamstwa nie zniosę !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy będą też towarzysze z UB i SB?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z piu i ide
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my w trójke z pisu i płcimy składki równiez idziemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za mieszkańcy Lublina dla wiadomości działacze Kod to dawni posłowie PO którzy nie weszli do Sejmu bo nie dostali mandatu od was mieszkańcy a teraz idziecie za nimi aby wrócić do tego co wam się nie podobało dziwny ten świat Lubelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylu ubeków mamy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem pójść, ale nie znalazłem w rodzinie żadnego UBeka lub SBeka więc stwierdziłem, że moja demokracja nie jest zagrożona więc nie poszedłem protestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przysłać zomo ma kodwców bo nie nie wiedzą co to jest demokracja - co robili przez ostatnie 8 lat - żarli ośmiorniczki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba przysyłać, pewnie też protestowali. Ośmiorniczki jedli a teraz nie jedzą, a to oznacza że demokracja jest zagrożona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lata mucha koło ucha, muchę w d.... żuczek ucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...