Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak jest widoczny,a jednak zobaczyłam to niezwykłe zjawisko.Spójrzcie chociażby przez własne okna,a zaobserwujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Białymstokiem obecnie bardzo ładnie jest to zjawisko widoczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet w Rutkach było widać (mała wioska gm. Wizna  okolice Łomży ) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anglia. Potężna poświata jak na zdjęciu powyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Łęczną też było widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nad Zamosciem tez było widac :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oznacza to pogorszenie pogody w przeciągu 2 lub 3 dni od jego wystąpienia. W tym przypadku będzie to zapewne znaczny spadek temperatury i opady obfite śniegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś nad Suwałkami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rawa Mazowiecka - to samo ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki sam krag wokol ksiezyca zaobserwowalam na poczatku stycznia w okolicach Toronto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj to samo było widoczne juz po 19:00 we Włocławku ( kujawsko-pomorskie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natomiast w poniedziałek wschód słońca także był wyjątkowy, wielka tarcza pomarańczowego słońca + wydaje mi się, że także dodatkowa otoczka. piękny widok, warto było wstać o 6 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PLYMOUTH GB TEZ WIDZIALAM :) NIESAMOWITE  ZJAWISKO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś zauważył na Lublinem 3 obiekty wyglądające jak jasne gwiazdy , ich układ tworzy trójkąt, jednak to nie sa gwiazdy tylko te obiekty migaja na czerwono, nie sa to również samoloty bo ich położenie nie zmienia sie , od kilku nocy obserwuję to zjawisko( widoczne na południowej stronie nieba-patrząc w kierunku Zalewu Zemborzyckiego). Ktoś coś wie?  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie też zauważyłam te dziwne obiekty na niebie. Próbowałam szukać jakichś informacji w internecie, ale zero konkretów. Już myślałam że mam jakieś zwidy a tu miłe zaskoczenie :) Może ktoś coś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie teraz obserwuję pierścień wokół księżyca ,przy księżycu jasny taki zamglony , i przechodzący w kolor pomarańczowo rudy ,,niesamowicie to wygląda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godz 1:20 w nocy w wojewidztwie pomorskim zostal zaobserwowany ksiezyc, w okol niego pierscien koloru rudo-pomaranczowego a obok chmury mleczne wygladajace jak droga ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O godzinie 1:40 w woj.pomorskim , kawałek od Starogardu Gdańskiego , zaobserwowałem ogromne czarne tło z pomarańczowymi obwodami za ksieżycem w pełni po drugiej stronie pomaczerwone-czerwone chmury jakby od zachodzącego słońca . Coś niezwykłego , nadzwyczajne zjawisko ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2018-10-25 godzinę 00.15 Wlkp Poznań ,Doświadczyłem coś pięknego , haloo tęcza wokół pełni fioletowy pomarańczowy zajebiste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam taki krąg w piątek około 20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...