Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2016 Zadania bardzo trudne, więc radzę sie dobrze przygotować!! W sprawie arkuszy proszę pisać na egzamin2016gimnazjalny@gmail.com To nie jest żadna ściema, posiadam prawdziwe arkusze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2016 Zadania bardzo trudne, więc radzę sie dobrze przygotować!! W sprawie arkuszy proszę pisać na egzamin2016gimnazjalny@gmail.com To nie jest żadna ściema, posiadam prawdziwe arkusze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2016 Zadania bardzo trudne, więc radzę sie dobrze przygotować!! W sprawie arkuszy proszę pisać na egzamin2016gimnazjalny@gmail.com To nie jest żadna ściema, posiadam prawdziwe arkusze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2016 Zadania bardzo trudne, więc radzę sie dobrze przygotować!! W sprawie arkuszy proszę pisać na egzamin2016gimnazjalny@gmail.com To nie jest żadna ściema, posiadam prawdziwe arkusze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę aby nikt stąd nie pobierał tego świństwa ;) zwykłe oszustwo, przejechałem się na tym to wiem :) każdy kto może niech zgłosi tą stronę oraz użytkownika. Byłbym bardzo wdzięczny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nizej kolesc to oszust
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak masz to mi podaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYCIEKŁY ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2016 DO POBRANIA NA STRONIE: przecieki24.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takich kretynów, jak ty Gościu dzieciaki z gimnazjum mogą ponownie pisać egzamin. Idź poszukać pracy uczciwej, a nie żerujesz na naiwności i starchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej mozesz podesłac jakoś te arkusze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam ale wam nie dam hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Da ktos screnna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta jasne -_-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutrzejszy egzamin gimnazjalny CKE 2016, pliki mogą być szybko usunięte chomikuj : marcomedic Folder egzaminy gimnazjalne 2016
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadam arkusze i odpowiedzi do egzaminu gimnazjalnego 2016, które zostały udostępnione przez pewien czas przez kogoś jak ktoś chce. Sprawdźcie: egzamingimnazjalny2016.pl Pozdrawiam Marek!@##!@
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadam arkusze i odpowiedzi do egzaminu gimnazjalnego 2016, które zostały udostępnione przez pewien czas przez kogoś jak ktoś chce. Sprawdźcie: egzamingimnazjalny2016.pl Pozdrawiam Marek#$
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadam arkusze i odpowiedzi do egzaminu gimnazjalnego 2016, które zostały udostępnione przez pewien czas przez kogoś jak ktoś chce. Sprawdźcie: egzamingimnazjalny2016.pl Pozdrawiam Marek$#@$@#$#
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadam arkusze i odpowiedzi do egzaminu gimnazjalnego 2016, które zostały udostępnione przez pewien czas przez kogoś jak ktoś chce. Sprawdźcie: egzamingimnazjalny2016.pl Pozdrawiam Marek#@$@#$#
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadam arkusze i odpowiedzi do egzaminu gimnazjalnego 2016, które zostały udostępnione przez pewien czas przez kogoś jak ktoś chce. Sprawdźcie: egzamingimnazjalny2016.pl Pozdrawiam Marek$@#$@#
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...