Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ekipa budowlana do remontu mieszkania

Utworzony przez Aster, 7 października 2014 r. o 11:04
Szukam jakiejś ekipy remontowej do remontu mieszkania - polecicie kogoś w tym zakresie? Tylko kogoś sprawdzonego - fuszerkowicze mnie nie interesuja.
Ostatnio edytowany 7 października 2014 r. o 11:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukaj sobie na tablicach lub gumtree - tam jest dużo ogłoszeń. Przechodziłam ostatnio przez remont i z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, ze nadzoruj pracę - u mnie w łazience przewinęło się 3 glazurników - kładli krzywo płytki i dekorki ;/ Poszperaj też na http://atlasfachowca.pl/ - jest tam system ocen - w ten sposób szybko można zweryfikować kto co umie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja najlepiej zweryfikowałem prace ekipy po efekcie jaki utrzymuje się już kilka lat, a umiem rozpoznać fuszerkowiczów już na początku pracy. Mam sprawdzoną firmę i Tobie też ją polecę - moltom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście też ostatnio szukałem dobrej ekipy remontowej. Chciałem zrobić córce nowy pokój. Całkowicie go wyremontować. Pytałem znajomych o dobrego fachowca bądź całą ekipę remontową i kuzyn kazał zobaczyć mi na stronę http://budpartnerzy.pl/. Mówił mi, że sam tam znalazł hydraulika, ale można też i do remontu znaleźć kogoś. Więc zajrzałem i znalazłem. Podobał mi się sposób pracy ekipy. Szybko, sprawnie i naprawdę bez żadnej fuszerki remont wykonany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robili mi remont po zalaniu mieszkania. Polecam. może sie komuś przyda : ***praxmo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ***s://building-companion.pl/?utm_source=womm znalazłem bardzo solidną ekipę. Polecam się rozejrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...