Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elektrostymulacja mięśni EMS

Utworzony przez Sabina, 19 sierpnia 2013 r. o 09:34
Ze znajomą poszłyśmy ostatnio na ćwiczenie EMS, nie byłam przekonana, lecz muszę rzec, że się opłacało! Aż dziw, że w 30 min można tak dostać porządnie w kość i to wyłącznie prądem, macie to na TRENING-EMS.pl! Teraz z czystym sumieniem proponuję trening ems. Nie mam pojęcia czy to wina autosugestii, lecz zauważam postępy już po pierwszym ćwiczeniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze znajomą poszłyśmy ostatnio na ćwiczenie EMS, nie byłam przekonana, lecz muszę rzec, że się opłacało! Aż dziw, że w 30 min można tak dostać porządnie w kość i to wyłącznie prądem, macie to na TRENING-EMS.pl! Teraz z czystym sumieniem proponuję trening ems. Nie mam pojęcia czy to wina autosugestii, lecz zauważam postępy już po pierwszym ćwiczeniu!
Nie lepiej 69 lub 96,nastawiam również żołądki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...