Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a w Warszawie to co niby podatków nie trzeba płacić, spolka giełdowa moze ktoś już ma ochote z warszafki ją kupić stąd te przenosiny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOJKOT STOKROTKI I GROSZKA !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska skarbówka to jakiś odrębny organ i w Warszawie to już nie sięga? Śmieszna sprawa, w Warszawie też płaci się podatki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to robimy zakupy gdzie indziej
To akurat nie jest najbardziej odpowiednia droga poprawiania świata. Według mnie w tym przypadku wielkość płaconego podatku powinna być uzależniona od miejsca w którym on powstaje , czyli kupujemy w STOKROTCE lubelskiej , płacimy podatek dla Lublina, kupujemy w STOKROTCE warszawskiej , to płacimy Warszawie. Ale to jeszcze nie ten etap rozwoju kraju i świadomości ludzkiej. Dopiero moje wnuki to wprowadzą ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOJKOT STOKROTKI I GROSZKA !!!!!
Nie tędy droga!!! Kiedy służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo obywateli kierują siły kontrterrorystyczne  ( nie mylić z antyterrorystycznymi !!!) na lotniska i miejsca aktów terroru ? Po zdarzeniu , czy przed ? Dlaczego terroryści są tak pieruńsko skuteczni ...? Każda myśl rodzi się w rozumie  ( nie mylić z mózgiem )...Europosłowie, posłowie, senatorowie są po to , by zmieniać świat we właściwym kierunku... I nie ważne są tutaj opcje polityczne do których oni należą , ale ich rozsądek i mądrość , jeśli takowe ich cechują ...Dlatego odwiedzajmy biura poselskie, zgłaszajmy swoje uwagi to może będzie to naszą malutką cegiełką w naprawie świata...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej bardzo merytorycznej rozmowie chciałem zwrócic uwage na dwie kwestie - a) siedzibę zmienia jedynie Emperia Holding S.A. b) Stokrotka zostaje w Lublinie, a co za tym idzie jezeli chodzi o odprowadzanie podatków to nic sie nie zmieni - nadal beda trafiać do budżetu Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na marginesie wiem ,że " nieważne" pisze się razem , czy znaki interpunkcyjne stawiam błędnie . Ale obserwowałem forum dyskusyjne przez jakiś czas i okazało się , że większość popełnia takie błędy, do których ja muszę się dostosować . Czyli innymi słowy, muszę całkowicie świadomie umieć rozmawiać językiem "większości" , bo do tego obliguje mnie niezwykle wadliwa demokracja...-Robert Wolanin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej bardzo merytorycznej rozmowie chciałem zwrócic uwage na dwie kwestie - a) siedzibę zmienia jedynie Emperia Holding S.A. B) Stokrotka zostaje w Lublinie, a co za tym idzie jezeli chodzi o odprowadzanie podatków to nic sie nie zmieni - nadal beda trafiać do budżetu Lublina.
To jest akurat pierwszy krok na pewnej drodze. Nabyte doświadczenie pokazuje , jaki będzie finał , czy jak kto woli, ostateczny cel podjętych uchwał przez WZA ( szerzej NWZA I ZWZA).. Ważne jest,  byśmy umieli na podstawie przeszłości , umieli wyciągać w miarę korzystne wnioski na przyszłość , bo to akurat dane jest tylko nielicznym...!!!Nie mówię oczywiście ,ze mi !!! Oby Ziemia lubelska na tym ostatecznie skorzystała, ale w tym stanie prawnym jest to niestety niemożliwe ...!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyżyk na drogę. STOKROTKI to i tak sporo droższe sklepy niż BIEDRONKI i LIDLE. Zakupy w STOKROTCE robię tylko okazyjnie i tylko z tego asortymentu co mają aktualnie w gazetce reklamowej. Ale niech Zarząd i Rada nadzorcza tej firmy nie spodziewają się, że warszawski fiskus będzie traktował ich łagodniej, he he. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że za głupoty wyczyniane przez inspektorów UKS płaci zwykły obywatel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do bojkotu, to tak chodźcie do Biedronek, Aldików, Lidli i Carrefourów które na pewno opłacają podatki w Lublinie ;)
Przeciętny Lubelak jest biedny (1,3 - max 2 - w porywach 2,5 tys. PLN na rękę miesięcznie lub wręcz bezrobocie), więc zwisa mu kalafiorem kto i dokąd odprowadza podatki za prowadzoną działalność gospodarczą. A Stokrotki to nie są tanie sklepy, niestety. Teraz Stokrotki stracą jeszcze wizerunkowo. u mnie mają bana .... choćby dlatego że mieszkam na dzielnicy gdzie jest od metra innych marketów spożywczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna nie robiłem zakupów w Stokrotce, bo generalnie trochę mi nie po drodze od jakiegoś czasu, a nawet jak musiałem tam wejść, to nie było za tanio. Aldik jest lubelski, nie trzeba łazić do Biedry czy Lidla. Tylko czasem mięso mają drugiej świeżości :)
Ja to nazywam syndrom "Detroit" ...! Nie chodzi o to , by kupować "u swoich", ale o to,  by u MĄDRYCH EUROPEICZYKÓW... Przecież w 2OO4 roku wolą większości głosującej narodu przyjęliśmy kierunek na danie władzy tym bardziej skutecznym -czyż nie tak ...?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo uks niedługo ie będziecie mieli podmiotów do kontoli i sai bedziecie brac w łapę aby prezeć, kto tu mysli aby firmy przez głuptę katecheek wysylać do Warszawy. Autentycznie przychodzą dwiw kontrolerki wykształcenie katechetki do przedsiebiorcy devoloplera i pytanie wie ile pan zrobił odpwiedz wiem i co pan na to. Nato odpowwiedz byla, że pan w dwa dni przeniosl firmę do Warszawy a w Lublinie posiada biuro i podatki są w Warszawie a w Lublinie został sród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to klakierzy naszego prezydencika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aldik może i lubelski, ale litewski, a nie polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I całe to gadanie o wielkim prężnym otwartym na biznes Lublinie poszło się bujać. Emperia wysyła sygnał, że Lublin biznesom przyjazny nie jest. Woli płacić warszawskie stawki pracownikom oraz czynsze niż mniejsze lubelskie i uważa że ją na to stać. Odchodzi i zabiera podatki. I komu włodarze Lublina ta infrastruktura to lotnisko, obwodnica, ekspresówki? Wyjeżdżającym za pracą do Warszawy? Jadącym na Roztocze, Polesie turystom oraz odwiedzającym rodziny? Z pominięciem Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a co na to klakierzy naszego prezydencika?" To "zasługa" urzędu skarbowego w Lublinie, a zdaje się urzędy przejęła już władza dobrej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś upośledzony jesteś, czy pracujesz dla konkurencji?   A może problemy z rozumieniem prostego tekstu...   CENTRALA STOKROTKI ZOSTAJE W LUBLINIE !!!   ...prościej nie umiem tego napisać, a Emperia - jest gnębiona przez skarbówkę, stąd konieczność wyprowadzki (mam nadzieje czasowej) do Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emperia to dziadostwo od zawsze i nic tam się nie zmienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...