Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Esbek to esbek, kapuś to kapuś". Wojewoda nie wie czy mówił o KOD

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2017 r. o 13:13 Powrót do artykułu
Przemek jest typowym pisowskim aparatczykiem o historycznej wiedzy wzietej z internetowych brykow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cywilizowanym świecie (do którego powinien zaliczać się urzędnik państwowy nawet niższego szczebla a co dopiero wojewoda) istnieje zasada, że jak się czegoś nie wie to się o tym nie mówi - przynajmniej publicznie. Natomiast jak któś nie zdaje sobie sprawy z tego co i o kim mówi powinien być przebadany z uwagi na uzasadnione podejrzenie NIEPOCZYTALNOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści też się tak zachowywali jak obecna władza, w tym nasz Czarnek. To samo co kiedyś można było mówić o komunie, można powtórzyć obecnie o naszych rządzących: brak poszanowania prawa, zakłamywanie rzeczywistości, nachalna propaganda, poniżanie osób o odmiennych poglądach i przede wszystkim pogarda dla wolności i równości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy facet. Jestem a jakoby mnie nie było. Wojewoda a nie wojewoda. Wiem, że mówię a nie wiem co mówię ! Co jest, psychiatryk czy co ? Brawo władza pislamu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie czuję się obrażony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewodzino z przypadku najwiecej patologi macie u siebie w bagienku co sie zwie prawo a pan to chyba taki misiewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby wstyd za ojców i dziadów , młodego pokolenia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to jak odwołać Prezydenta i podlizać się kurduplowi to wie bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błędem była gruba krecha i jak mówi mądrość ludowa nazywanie "gówna perfumerią"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwko wojewodzie odzywają się ci co mają coś na sumieniu - ja nie czuję się obrażony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ćwok to ćwok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Przeciwko wojewodzie odzywają się ci co mają coś na sumieniu - ja nie czuję się obrażony" - masz gdzieś demokrację i nie stanąłeś w jej obronie, to czemu masz się czuć obrażony? Wojewoda obrażał ludzi którzy mają odwagę mieć inne poglądy polityczne, niż prezes rządzącej partii. To tylko wystrczyło, żeby nazwać kogoś UBekami i kapusiami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest nikczemny cynizm i niegodna kpina. Przykre, ale sam sobie to robi - jawnie rżnie głupa i takim zostanie zapamiętany....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gowniarz i debil to gowniarz i debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Czytelnicy! Informuję, że jeśli ktoś jest wojewodą i publicznie pisze, że niczego nie rozumie, a w faszystowskim marszu brał udział prywatnie, to moim obowiązkiem jest użycie wszelkich sposobów, żeby przestał być wojewodą, bo jest to nievezpieczne dla mnie i dla wszystkich. Czy wymieniłem jakieś nazwiska? Nie. Czy obraziłem lub groziłem komuś personalnie? Nie. Czy udaję idiotę? Tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze powiedział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo - o potomkach Pan tak mówi z takiej Uczelni się wywodząc? Bić się w piersi wypada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOLI PRAWDA BOLI ????????? TO DLACZEGO SIE NIE PRZYZNA ELITA DO WSPÓŁPRACY I PO KRZYKU. ODWAGI ZABRAKŁO ...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w KOD jest ich pełno. To za bardzo się nie pomylił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo, czy panu nie wstyd tak się wypowiadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...