Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ESK 2016: Lublin w finale! Jeśli wygramy dostaniemy 1,5 mln euro

Utworzony przez www, 13 października 2010 r. o 17:34 Powrót do artykułu
Niestety ale i tak przegramy, nie mamy infrastruktury drogowej odpowiedniej aby można było konkurować z innymi miastami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulującoprzewidujący napisał:
Po pierwsze to "tę epokę" a nie "tą epokę", a dalej to prosto. Nikogo nie zamierzam glebić, głębić albo gnębić. Uważam tylko i mam takie prawo, że chwalenie się teraz wielkim osiągnięciem jest mocno na wyrost. Chłodne spojrzenie na rzeczywistość, ocena walorów i praca nad tym co nas pogrąża jest istotna, a nie pokazywanie języka a nie mieliście racji teraz my jesteśmy górą. Jak mawiali kibice górnika do swoich piłkarzy: " Tu się nie trzeba starać, tu trzeba ..." a to dlatego, że sprawa jest banalnie bananowa. To, że jesteśmy w piątce nie da nam nic o ile nie będziemy w jedynce !! I to jest powodem dla którego wskazuje na problem wiecznego zadowolenia z siebie, a nie to że mam problem z osiągnięciami miasta Oby nie było tak, że odpisuję komuś z CK albo samemu Panu K. bo zgrywanie obiektywizmu na forach i bycie przy tym bezpośrednio zainteresowanym sprawą jest doprawdy czymś żenującym. Pozdrawiam serdecznie
Dziękuję że mnie poprawiłeś. Gdyby nie ty to by był już koniec. Szybko pisałem i tak wyszło. Jak sam czytałeś na tym forum, nawet mieszkanka Łodzi śmieje się z lubelskiego narzekania. Niestety twoją wypowiedź tak właśnie można odbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...