Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eska Rock nie nadaje już w Lublinie

Utworzony przez Ass, 3 grudnia 2013 r. o 10:28 Powrót do artykułu
Nie zapomniałem, tylko nie brałem pod uwagę. Radio publiczne to pasożyt podatkowy. Ta słuchalność na wolnym rynku nie zapewniłaby stacji rentowności.
 może i masz rację ale wniosek z tego prosty - ludzie lubia radio, które zamiast zmusic ich do myślenia (a taka jest rola radia - radio to teatr wyobraźni) robi im galarete z mózgu i to jest smutne... a galarete robią stacje sieci eska, rmf czy zet...
Ostatnio edytowany 3 grudnia 2013 r. o 18:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze zostaje Radio Centrum na 98.2FM. Mają chyba najlepszą ofertę muzyczną ze stacji dostępnych w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to coś słabo słyszysz, bo codziennie leci jakieś badziewie disco z pola
bo ekipy vox i plus zamieniono miejscami o czym nikt w artykule powyżej nie napisał, disco polo jest w radiu vox dopiero od poniedziałku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konserwatyzm i pruderia pani Renaty jest powalająca. Współczuję mężowi (jeśli ma), jeśli nie to wiem dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/eskarockwszedzie?fref=ts       (Nie wklejać gołych linków!!! -folkatka)
Ostatnio edytowany 4 grudnia 2013 r. o 09:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to apokalipsa..... szkoda. To była bodaj ostatnia nadająca się do słuchania stacja radiowa (nie licząc internetowych i Trójki). Gratulacja pani Renato.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj już nie przesadzajcie z tą apokalipsą. Sam Eskę Rock wyłączyłem jak zagrali kiedyś Kasię Kowalską. I drażniło mnie to że jak grali Faith No More to tylko "Epic", jakby nie było innych kawałków... Strachy na Lachy - rock, buhaha. Grali takiego "rocka", jakiego można było sprzedać gimnazjalistom (bez urazy) i wmówić im że słuchają wyłącznie najlepszego prawdziwego rocka. Tylko gimnazjaliści mają za małe kieszonkowe, żeby kupować wszystkie reklamowane w Esce Rock produkty. No to zmienili słuchaczy na miłośników na disco, bo ich jest więcej i z tego będzie jakaś kasa.  Nie będę tęsknił ani za jednym ani za drugim. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to apokalipsa..... szkoda. To była bodaj ostatnia nadająca się do słuchania stacja radiowa (nie licząc internetowych i Trójki). Gratulacja pani Renato.
  A skoro już jesteśmy przy  stacjach  internetowych, to co możecie polecić? Cha cha wiem że troche nie na temat :))) Moje ulubione to RadioWid  i radio Punkfm (wpisywać łacznie w google) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wszystkich Darek z tej strony pewnego dnia włączam radio ustawiam na SK'ę Rock i... Nic Kompletnie Nic tylko szum.... SZszszszszs. Wielkie dzięki Renatko za taki prezent na Starego pedofila w czerwonym, jest po prostu zajebi-ście Idą te... święta  i znowu ten świąteczny syf będzie leciał do tej posranej gwiazdki  to było jedyne radio bez tego syfu w to sekciarskie święto Dla tych ludzi: Samotnych, Ateistów oraz tych co im bliscy odeszli ( Zginęli w Wypadkach - lub po prostu Zmarli ) Ten dzień taki wspaniały dla Katoli, jest nie do opisania dla innych.   A jeżeli są tacy co obrażam ich tzw. uczucia religijne to przytoczę wypowiedź jednego z duchownych Ateizm w jego rozumieniu to też religia;  Tak więc Wasze Indoktrynowanie i przymuszanie do wysłuchiwania waszych urojeń ( które nadają się do Lekarza Specjalisty i na oddział zamknięty ). A co do uczuć, zarówno Mnie Jak I Innych Ludzi Nie Należących do waszej wspólnoty - Nasze Uczucia Też Są Obrażane.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 może i masz rację ale wniosek z tego prosty - ludzie lubia radio, które zamiast zmusic ich do myślenia (a taka jest rola radia - radio to teatr wyobraźni) robi im galarete z mózgu i to jest smutne... a galarete robią stacje sieci eska, rmf czy zet...
Tak Pan Arcybiskup woli Radyjko Moherowe MaRyjka ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw zabraklo figura,bylo duzo gorzej ale jakos bylo,a teraz ?vox to syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogoś wyraźnie po......ło - VOX -  populi  - chyba  - czyli schlebianie niskim gustom - disco polo olo olo i jakaś lewa noga na bęben ;-( Reklamy na tej stacji do mnie już nie trafią - nie będę tego syfu słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODDAJCIE NAM ESKE !! Dla nas to nie tylko radio. To emocje. Łzy, przy naszej ukochanej muzyce. Eskarock po 9 latach to już nie tylko radio. To ludzie, MY !! JE**Ć VOX !! Chcemy ESKIRock !!! Szczecin P****OLI VOX !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oto chodzi z tym Voxem... -_-' ... ŚMIERĆ, PADLINA I PŁACZ SIEROT :( To jest stacja, na którą osoby bez poczucia humoru przełączali, gdy normalni ludzie słuchali zwolnienia z wuefu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak dzięki Radiu ESKA Rock poznałem dużo swietnych kawałków z rocka, itp a teraz włanczam 106,1 a tu "za chwile bedzie eksplozja" . wszystko jest dla ludzi ale bardziej wolałem Eskę Rock.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże !! kto znowu wymyśli, by stację zlikwidować :angry: po tylu latach, ciągle jej słuchałam, super przeboje rockowe, fajne audycje a Zwolnienia z WF z Kubą nie mogę przeżałować. No dlaczego ??? Komu to przeszkadzało?? a dali jakieś disko polo...fe, kurcze  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzone mochery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mocno jechali na Zorro to zlikwidowali ER . Za komuny była cenzura okazuje się że jest cenzura nadal , ale nie czerwona tylko czarna .Słuchałem ER od początku jak powstała . I czuję się jak za komuny żeby dobrej muzyki posłuchać trzeba było słuchać zagranicznych stacji radiowych np:RADIA  LUKSEBURG  Dobrze że jeszcze nie ma cezury w internecie ale to kwestja czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal!!!Jedyna stacja, która nadawała muzykę " na poziomie". Tak się nie robi, tyle fanów będzie zawiedzionych, ba oburzonych!!! Ciekawe, kto za tym stoi, bo jak na razie te wszystkie wyjaśnienia, a właściwie ich brak nie podają konkretnych przyczyn "zamknięcia RADIA ESKA ROCK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...