Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eska Rock nie nadaje już w Lublinie

Utworzony przez Ass, 3 grudnia 2013 r. o 10:28 Powrót do artykułu
też jestem mocno wkur...y zabrać ulubioną stację tylu ludzom co za chamstwo, jak byłem w Warszawie też lubiałme włączyć sobie vox, ale widzę, że teraz nawet ten nowy vox to jakaś satyra chyba, disco polo puszczają  i takie popularne kawałki jak z radia złote przeboje, a kiedyśbyły na prawdęperełki z lat 60-80, wsyzstko schodzi na psy, ludize trzeba cośskrzyknąć na fb!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakieś protesty pisać niech zobaczą że jest nas więcej niż rzekomi odbiorcy voxu, właściwie to już jest pseudovox
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy przykład jak Pani prezes traktuje swoich odbiorców dzięki którym zasiadła na swoim stołku. Pieprzona suka!!! Słuchacze nie są ważni, ważne są ich zasrane budżety reklamowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze niedawno jadąc do pracy myślałam sobie, jak to dobrze, że jest EskaRock bo bym nie miała czego słuchać. Nosz kurna i nie mam. Upadek się szerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naprawde świństwo, suchałam ER od lat, to było jedyne radio na poziomie, majace odwagę, poczucie humoru i dystans do rzeczywistości. Jestem ze średniego pokolenia, ale na pewno nie bedę słuchała dysko polo na VOX. Na mnie reklamodawcy na pewno nie zarobią Zostaje tylko internet.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie do pomyślenia!!! Jak można zaserwować ludziom taką sieczkę. Jestem zawiedziona jak wszyscy słuczacze Eska Rock - Czy ta zmiana była poprzedzona w ogóle jakimiś badaniami opini publicznej ??? Może przydałaby się jakaś petycja w tej sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma alternatywnej stacji dla eski rock. Vox to jakies badziewie puszczające tą samą sieczke co na innych stacjach. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyne radio, które serwowało muzykę inna od wszystkich stacji bez taniego badziewia, a teraz tylko majteczki w kropeczki...W żadnej stacji nie można  posłuchać Dżemu, Republiki i innych klasyków, za to klasyki disco polo już w kilku stacjach radiowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko pogratulować decyzji. A może zamknąć całą Grupę. Coraz bardziej idiotycznedecyzje podejmowane są w tym zaściankowym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. Byle jaka muzyka dla mas wypiera tak fajna nutę jaką wysyłała w eter Eska Rock. To tylko pokazuje jakie czasy nastały dla polskiej kultury muzycznej. Ludzie ze strachu przed jakimś trudniejszym przesłaniem jakie niesie niesztampowa muzyka, wolą słuchać jak "ona tańczy ze mną". Bedzie mi brakowało Radia Eski Rock. Żegnaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrali jedyne radio z normalną muzyką. Tagedia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki bardzo!!!! Najgłupsza decyzja, znam mnóstwo osób które słuchały tego radia, niestety nie ma żadnej alternatywy. To chyba akcja przymusowego, ogłupiania społeczeństwa wszędzie tylko disco polo i inne kawałki z "olbrzymim potencjałem" kokospoko, jak ona tancuje dla mnie a teraz najlepszy hit jak słowianki ruszają tyłkami. Szkoda moje dzieciaki słuchały sp. eski rock i byłem z tego dumny że nie chłoną treści typu "będę brał cię w aucie". ŻENADA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda jedyna stacja z normalną muzyką. Tylko WF zrobił się bardzo polityczny "PO co", a tak to wszystko zaje fajne. Dlaczego dlaczego tylko Wa wa może sobie bez problemu słuchać. Reszta to co gorsza i skazana na cooo Vox Fm płakać się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niezłe głewno zastąpiło zajefajną stację. Oddajcie nam ESKĘ ROCK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czym sie kierowalo kierownictwo wlasciciela eski...chyba-nie obrazajac nikogo-poziomem IQ sluchacza VOX...zblizonym do sredniorozgarnietego orangutana...katastrofalna decyzja!!! lepiej dac taka sama papke beznadziejnej muzyki jak we wszystkich innych "popularnych" stacjach, niz kawalek naprawde wartosciowej muzyki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycja ciekawej aplikacji umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Zapraszam na strone: http://fw.pl/mapa Gwarantowany dokładność pomiaru. Zapraszamy!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K...a,oprucz tego idioty Wojewodzkiego bylo w porzadku,szkoda teraz leca idiotyczne,glupie kawalki d-polo srololo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODDAJCIE RADIO Z NAJLEPSZĄ MUZYKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy wszystko musi być już kiczowate i niskich lotów? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie mam jedyną rozsądną stację radiową złodzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę w Lublinie słuchac : bluesa , rocka , heavy metalu !!!  A nie , GÓWNA (disco polo). Lublin to MIASTO, nie wieś !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K...a,oprucz tego idioty Wojewodzkiego bylo w porzadku,szkoda teraz leca idiotyczne,glupie kawalki d-polo srololo...
Idioto OPRÓCZ ortografii naucz się zamykać japę kiedy nie masz nic mądrego do powiedzenia. Co za gimbusy. Jazda do szkoły analfabeci. Nic dziwnego że nie lubisz Wojewódzkiego. To nie twój pułap intelektualny. Ty chyba musisz przełączyć na radio Maryja żebyś prosty przekaz do ciebie trafiał, albo nie wiem, małp w zoo posłuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...