Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wyborca napisał:
wstyd i tyle. Po co oni przyjeżdżają na taką wieś do takich wieprzy ? banda pijanych, zaćpanych, zjaranych niedorobieńców i tyle. Gdzie kultura lubelska? wstyd wierprze. wstyd.
wiesz, zastanawiam się czym dla Ciebie jest kultura skoro tak zwracasz się do ludzi? właśnie pokazujesz że to Ty jesteś ograniczonym 'wieprzem'. 'Podróżnik' - masz racje, gdybym nie znalazła noclegu to nie przyjechałabym na koncert, jestem z zamościa i ostatni bus do mnie odjeżdża koło 19-20. jasne że lepsze byłoby utrzymanie linii kolejowej, ale na to nie można nic poradzić,władza wie lepiej. koncert...porównując do wielkich koncertów, np AC/DC w Warszawie, to wypadł świetnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert rewelacja.Europe to klasa światowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='E-fanka' date='25 lipiec 2010 - 13:45 ' timestamp='1280058336' post='319780'] Sam jestes dinozaur - wypchaj sie i postaw ... na zlomowisku (w muzeum szkoda miejsca), bo na koncerty sie nie nadajesz! jesli nie interesuje cie muzyka i widowisko, to po co sie na nie pchasz i potem beznadziejnie komentujesz?!!!!! do domu i do wyrka!!! bo chyba tylko takie "bycie" cie interesuje - IGNORANCIE!!!! A przepraszam Cię-o jakim widowisku mówisz??????Byłam od początku do końca-ale widowiskowe toto nie było! Stać ich zdecydowanie na więcej.Normalny,przeciętny koncert....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...