Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Europejski Festiwal Smaku: Dziś koncert Boban i Marko Marković Orkestar

Utworzony przez Gość, 11 września 2010 r. o 23:26
bardzo fajny koncert, szkoda ze informacja o nim gdzies sie "zagubila" na samym końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym Jarmarku-Festiwalu jest wszystko drogie jak jasna h*lera! Dlaczego tak drogo?!-czyż nie lepiej sprzedać ten sam towar o połowę taniej i tak,aby każdy mógł spróbować? To wszystko to jest jakaś Mega-Porażka!!! Byłem tam wczoraj, "obkręciłem się na pięcie" i zrezygnowałem z takich degustacji za taką cenę... To jest dobre dla takich,którzy mają furę pieniędzy i kierują się gorącymi emocjami typu: "za wszelką cenę MUSZĘ tego i tego dziś spróbować!"... Typowe głupawe polskie podejście do biznesu: "Dziś dam wysoką cenę na mój towar-a jeśli dziś nie sprzedam,to jutro wyrzucę do kosza." Podobnie sprawa wygląda z np.pomidorami w tym roku-cena około 4-5zł/kg i każdy tłumaczy się"powodziami i złą pogodą"... Tylko,że dziś i jutro handlarz nie da rady tych pomidorów za taką cenę sprzedać-a pojutrze ZA DARMO wyrzuci na śmietnik i wtedy to już jest OKEJ... Przecież handlarze "w żywe oczy z ludzi wariata kropią"z ceną pomidorów! Tydzień temu w jednej z wiosek obok Cycowa kupiłem skrzyneczkę pomidorów zerwanych prosto z pola(około 5-6 kilo) i zapłaciłem rolnikowi 3zł -bo tak sobie zażyczył. Gdzie jest ta słynna "Ustawa" rządowa o ograniczeniu narzucanej marży przez pośredników???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...