Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewelina Hylińska została Miss Lublina 2009 (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez Pierwszy kongres PR, 19 kwietnia 2009 r. o 12:04 Powrót do artykułu
.......
Ostatnio edytowany 19 kwietnia 2009 r. o 18:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze komus z jury podoba sie Jola Rutowicz ha ha ha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
usta ma paskudne, ale poza tym może byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak już nazbierała parę tytułów, to może dość. a było w czym wybierać. przynajmniej 2 dziewczyny powinny wejść, a nie wiem dlaczego odpadły.wcale nie najładniejsze zostały wybrane, a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe każdy już chyba wiedział przed konkursem że Hylińska wygra ;] A dlaczego? każdy głupi sie domyśli ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze ..... To z góry wszystko ustalone było heh .. Kto zostanie Miss Lubelszczyzny heh domyślcie się ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma wary jak po silikonie !!! Czyżby ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro modart pisal ze dziewczyna miss musi miec nieskazitelne cialo i kolczyki wylocznie w uszach to czwgo ta panna ma kolczyka w pępku hehe cos tu chyba jest nie grane skoro ;DDD po co dziewczyny mialy sie tam wogle zgalszac jak z gory wiaodomo bylo ze wszytsko jest ustalone i hehe ciekawe czy hylinska przejdzie miedzywojewodzki konkurs jak juz skoncal sie kontakty hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yy nie rozumiem to po co wogle takie konkursy organizowac.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze ta hylisnka nie jest najgorsza hmm ale skorto ktos to to organizowalk wylamuje sie spoza regulaminu chodzi mi o to jesli ta panna naprawde ma kolczyka to konkurs powinien byc powtorzony..... ale ogolnie jest ladna ta co wygrala tylko przeszly niektore takie ktore wogle nie powinny przejsc nie wiem czy jury mialo klapki na oczach czy jak heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszce wczoraj sądziłem, że ona jest naprawde ładna ale widać że ten retusz na zdjęciach i tona pudru robią swoje. Dziś widzę dodane nowe zdjęcie hylińskiej, przyznam że jestem w szoku bo wyszły na nim wszystkie niedoskonałośc maskowane wcześniej. Ma strasznie "zpryszczoną" ze tak to nazwę twarzyczkę, chociaz wczoraj z daleka na widowni wyglądała na bardzo ładną ...szkoda że tylko z daleka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Zęby jak u Konia:D:D 2.z tym kolczykiem w pępku...zeczywiście jest to prawdą że jednym z warunków przyjęcia było to że dziewczyny nie mogą mieć kolczyków np.tak jak hylińska w pępku, więc jakim cudem tam się znalazła?? 3.Każdy wie że wszystko bylo wcześniej ustalone kto ma wygrać, no ale skoro .... za wygraną miss Lublina to gratuluję rozumu:P bo tak właśnie było:) ŻAL
Ostatnio edytowany 30 kwietnia 2009 r. o 16:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak ona miała kolczyka na scenie ? Czy tylko kolczyk był wyjęty? DLa mnie nie powinna startować dziewczyna która już jest w tym doświadczona i chodzi już po wybiegach dlatego że odrazu każdy patrzy na to a inne dziewczyny odrazu są skreślone.. Czy to wogóle jest sprawiedliwe .. do tego jak ktoś mówi że sypiała z kimś tego to nie wiem czy ktoś może potwierdzić. Ale jedno jest wiadomo że miss lubleszczyzny wygra ona heh ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilczy bilet?? Czy ktoś z szanownej redakcji wie, co to znaczy wilczy bilet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usta ma napchane silikonem jak Doda cycki ! Żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś wyjaśni ,co z tą miss internetową.Dlaczego nie jest wyróżniona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dzika karta" czy "wilczy bilet" - dla "Dziennika..." to to samo? Pijany ktoś był u was przy adiustacji??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe te wybory Miss Lublina 2009 to wielka ZABAWA. Miss Lublina nawet nie brała udziału w półfinale, a Miss Internetu jest niewidzialna... Czy to zgodne z regulaminem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg prawa niektóre tytuły miss Lublina 2009 powinny zostać unieważnione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... http://forum.dziennikwschodni.pl/style_ima...itch-editor.png
Ostatnio edytowany 29 kwietnia 2009 r. o 14:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...