Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ewelina Hylińska została Miss Lublina 2009 (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez Pierwszy kongres PR, 19 kwietnia 2009 r. o 12:04 Powrót do artykułu
jedna wielka żenada ręce opadaja przecież (...) reszta missek bez zachwytu zwykłe szaraki bez kolorytu, a przecież w lublinie jest tyle ładnych dziewczyn i niech tak pozostanie wybór pierwszej trójki świadczy tylko o tym , że uroda nie ma nic wspólnego z takimi wyborami
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2009 r. o 11:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy wszyscy jesteście żałośni, po pierwsze nie "zygać" tylko "rzygać" i jeżeli już to czytając wasze komentarze. Po pierwsze usta ma śliczne, duże, a nie "otwór gębowy starej babci", po drugie: Wszyscy(prawie) macie pryszcze ...mam i ja;D I wy szczególnie bo biorąc pod uwagę, niektóre z powyższych komentarzy to osoby je piszące mają może z 13- 15 lat, przynajmniej mam nadzieję... bo jeżeli więcej to zwątpię w sens i skuteczność polskiej edukacji... Nie widziałam wszystkich kandydatek, ale widząc kilka z nich mam ochotę, zacząć klaskać, albo mają tak wysokie poczucie wartości... lub tak upartych i nadgorliwych rodziców. Nie są brzydkie.. ale żeby od razu na konkurs miss... ehhh... Już nie mówiąc, że ja bym Ewelinę wysłała na dalsze konkursy przynajmniej, ma coś do powiedzenia oprócz tego, że do pokazania... Czego brak wielu startującym w podobnych konkursach. A jakby doszła do wyborów miss świata, wreszcie oglądając relację byłabym pewna, że powie coś sensownego gdy ją o cokolwiek zapytają, i przynajmniej nie będziemy się za nią wstydzić. Brawo Ewelinka;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ona powiedziała sensownego,co drugie słowo "także" ,dziewczyna nie potrafi kilku prostych zdan sklecić bo myśli,że kazdemu wystarczy patrzenie na jej napompowane usteczka ,przeciez to widac na kilometr ,ze botox wstrzyknięty... poza tym miss powinna cechowac nieposzlakowana opinia,zaś co do pani eweliny miałabym wiele watpliwości,kto mieszka w lublinie ten wie,co dziewczyna lubi robic najbardziej. ale co tam jury wybrało i nic nam do tego,pudernice i plastiki w modzie :) gratulacje a nam wstyd bo byly tam naprawdę ładne dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SYLWUŚ JESTEŚ NAJPIĘKNIEJSZĄ LUBLINIANKĄ!! A TA HYLIŃSKA TO CHODZĄCA REKLAMA KOSMETYKÓW, ZERO NATURALNOŚĆI, TRAGDIA> CIEKAWE JAK PRZEKONAŁA DO SIEBIE JURY EWELNIKA?? MOGŁABY JUZ PRZESTAĆ STRASZYĆ SWOIM WIZERUNKIEM. SYLWIA H. RZĄDZISZ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelinko nie przejmuj się tymi komentarzami, pisza to zazdrosne i zawistne dziewczyny które same chciałyby tak wyglądać i wygrać wybory Miss, jury się nie pomyliło!! Jesteś piękna i naturalna, masz piękne naturalne usta i włosy i super figurę!! A Sylwia Hotloś nie ma szyji!!!I spójrzcie jaką ma twarz!! Ludzie którzy cos osiągnęli w życiu wystawiają się na opinię publiczną i musza sie liczyć z tym żę zawsze znajdą się osoby zadzrosne i zawistne, ale skąd w was jest tyle nienawiści ludzie?? Po każdym konkursie piękności zawsze są nieprzychylne komentarze na temat laureatek i trzeba się z tym pogodzić. Najgorsze jest jednak to że wypowiadają się osoby które kopletnie nie znaja sytuacji, myśłe żę w większości są to zadzrosne zakompleksione dziewczyny albo jej rywalki które z nią przegrały. I Sylwuś przestań pisac te komentarze i uspokój swoich rozgoryczonych znajo ych i rodzine. Ewelinko jesteś śliczna trzymam kciuki dalej , powodzenia trzymaj się !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelinko jesteś najpiękniejsza!! tak trzymaj !!nareszcie mamy szanse mieć miss polonię!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TO ZA KOMENTARZE !!! JESTEM OBURZONY !! JAK SIĘ MOŻE TAKA DZIEWCZYNA NIE PODOBAĆ!!!JEST PRZEPIĘKNA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szans na miss polonię to na pewno nie ma ,ponieważ Ewelina owszem bardzo ładna ale za niska i za bardzo "zrobiona" .największe sznase na finał krajowy ma moim zdaniem 2 vicemiss.i ludzie nie podniecajcie się niezdrowo to tylko konkurs.wygrała najbardziej wyróżniająca się dziewczyna i tyle.poza tym nie wydaje mi się że to Sylwia pisze te żenujące komentarze bo z tego co się orientuję to rozgarnięta dziewczyna do tego dobra koleżanka Eweliny i nie zachowywałaby się jak małolata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zmienia to faktu że Sylwia ma tyle uroku że mogłaby wsz kobiety w lbn nim obdarować, śliczne oczka i w ogóle miło popatrzeć na taka cudowną dziewczynę. Ewelinka, heh no niestety ale zrobiona na maksa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda,że panna (...)
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2009 r. o 11:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maszkara,maszkara,maszkara...syf na syfie i to coś ma kilo pudru na gębie ........
Ostatnio edytowany 29 kwietnia 2009 r. o 14:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina jesteś przepiękna masz cudowne oczy ,usta,wlosy figurę,jestes IDEALNA jury ma dobry gust
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za komentarze, ktoś sie wogóle nie zna, panna Ewelina jest bardzo ładna ma niepowtarzalną urodę,super usta, nie jedna by takie chciala mieć, PIĘKNA MISS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='CINA' post='118432' date='21.04.2009, 00:02:12']maszkara,maszkara,maszkara...syf na syfie i to coś ma kilo pudru na gębie ......... kto to pisze ? jakas z rynsztoka osoba.Ta OSOBA niech pomysli za nim coś nabazgrze,Ewelina to bardzo piękna dziewczyna .To był konkurs piękności a nie konkurs obrzucania blotem....
Ostatnio edytowany 29 kwietnia 2009 r. o 14:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabawa napisał:
szkoda,że panna nie szanuje siebie....
Skąd takie informacje ?ja wiem że nikomu nie daje
Ostatnio edytowany 29 kwietnia 2009 r. o 14:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......
Ostatnio edytowany 29 kwietnia 2009 r. o 14:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsza trójka jak najbardziej trafiona ale ja pomieszałabym troche przyznane tytuły:) miss powinna zostać M.Spodar , 1wicemiss E.Chylińska a 2wicemiss S.Hotloś . gdyby wybory odbywały się poza lubelskim podwórkiem to jestem pewna że wyniki wyglądałyby właśnie tak. jeszcze odnośnie tych komentarzy na temt Eweliny że rzekomo "daje" to czy ktoś przyłapał ją na tym?? powiem tak, jej d...a - jej sprawa i nikomu nic do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co za komentarze, ktoś sie wogóle nie zna, panna Ewelina jest bardzo ładna ma niepowtarzalną urodę,super usta, nie jedna by takie chciala mieć, PIĘKNA MISS
popatrzcie na jej wypowiedzi na filmikach jak zaczyna coś mówić to te usta jej przeszkadzaja wyglada to mało apetycznie po prostu jak stara babcia bez zębów z wysuniętą dolną szczęką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
II vice pięęęęknaaa !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej ludzie zna ktos jej starych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...