Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fabryka kanapek ukarana przez sanepid

Utworzony przez ojjoojjj, 16 kwietnia 2010 r. o 16:31 Powrót do artykułu
Ale jaki to był włos ??? łonowy ? skręcony, spod pachy czy z głowy ??? tego nie wiemy !!! Musiał być chyba łonowy bo i mandat dość wysoki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale śmieszne !Współczuję takiej prostoty -żal mi ciebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie "halo" o włos! U mnie w Małym Miasteczku była kiedyś afera, że piekarz, który nomen omen robił wspaniały chleb często pił. A jak sobie popił to czasami nasikał do ciasta chlebowego lub zakwasu. I chleb smakował... Zboże leży na spichrzach, jest tam pełno myszy, szczurów i polujących na nie kotów, które sr_ają i sik+ają w zboże i przecież nikt go nie płucze... SMACZNEGO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to był włos podzielony na czworo? Jeżeli tak to była 1/4 włosa i stąd mandat 500 zł zamiast 2000 PLN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wy juz nie macie o czym pisać tylko takie pierdoły.sanepid stanał na wysokosci zadania,jak zwykle niesamowite wydarzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojjoojjj napisał:
Ale jaki to był włos ??? łonowy ? skręcony, spod pachy czy z głowy ??? tego nie wiemy !!! Musiał być chyba łonowy bo i mandat dość wysoki !!!
Sama kiedyś padłam ofiarą i wiesz znalazłam włos łonowy oddałam wszystkie treści żołądkowe i nigdy więcej nie kupiłam produktów tej firmy. Uwierz mi koszmar. Nareszcie się ktoś wziął za nich ja pozostałam tylko na telefonie do właściciela którego akurat nie było a potem już zapomniałam i nie miałam czasu się bawić z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...