Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Facebook: Bojkot Carrefoura za czerwone kropki

Utworzony przez biskup spod latarni, 12 lipca 2010 r. o 17:21 Powrót do artykułu
jak czytam te wasze niektóre wpowiedzi to bym was kopała po ryjach!!!!!!!!!!!jak jesteście takimi cwaniakami i sie znacie na handlu to po co sie wypowiadacie na ten temat!!!!!!!!zatrudnijcie sie do carrfura to pogadamy po jednym dniu pracy!!!!!!!wtedy bedziecie niektórzy mogli sie wypowiedzieć!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracowalem w carrefour pare lat temu i bylo zupelnie inaczej niz teraz.A co do waszego bojkatu hmm to moze i dobra akcja ale co ona da??? jak juz cos to podzialalo to tym ze bedzie tylko wiecej zwolnien i jeszcze gorsze traktowanie pracownikow!!!Lepiej bedzie jak wszyscy naraz polozycie papiery na biurku niz robienie bojkotow poniewaz jezeli nie bedzie ludzi do roboty to wtedy ci zas.rani dyrektorzy i ci tak zwani menadzerowie dzialow haha beda wykladac towar do polek i ciagnac te ciezkie palety to moze wtedy im sie w tych pustych lbach pouklada(w co watpie)!!!A jak wiadomo to w dzisiejszych czasach trzeba sobie prace szanowac nawet jak by to bylo sprzatanie guwien bo w ciagu jednej chwili mozna ja stracic a potem tylko bedzie placz i lament ze sie niema roboty,ale to tylko jest moje skromne zdanie i nikogo tutaj nie obrazam i jestem za pracownikami tylko czasem trzeba dobrze pomyslec zeby cos zrobic zeby samych siebie nie pograzac w pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...