Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lubelski urzędnik nic nie kuma. On chce jak najszybciej pozbyć się problemu a pojedyńczy człowiek jest dla niego nudziarzem zawracającym mu pustą głowę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOko, plebs się poburzy, zapomni, przed wyborami sprzedamy znowu jakis kit i będzie nam się żyło PO raz kolejny lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe, prywatna firma robi fanzone dla prywatnej firmy, tylko po co prawie codziennie piszecie o tym fanzone skoro nie mozna z tego skorzystać ?? darmowa reklama czy probojecie stwarzac wrazenie ze cos sie dla mieszkancow miasta robi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co było to szumne pieprzenie przez targi że zapraszają na euro od 8 do 16 czerwca?! Pytam się po co?! Skoro dobrze wiedzieli że na 16 mają już zarezerwowany termin !!! Pazerne na kasę szumowiny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać RK Niedziałek ciepłym moczem i robić zakupy w AutoEuro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosta recepta jest na to. Wystarczy zawalić skrzynkę mailową prezydenta z żalami dlaczego nie ma u nas strefy kibica tylko jest strefa vip. Jestem w stanie się założyć że pan Żuk w try migi zorganizuje taką strefę i to bezplatną!!!! także do roboty prezydent@um.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pamiętajcie durne lemingi przy urnach wyborczych ze współudziałowcem hali targowej jest niejaki żuk wasz prezydent. to on nie wyraził zgody na stworzenie bezpłatnej strefy kibica w okolicach starego miasta, która byłaby konkurencją dla jego biznesu. wy lemingi macie g..no zamiast mózgów ale najgorsze jest to ze pozniej cierpią inni mądrzejsi od was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w ogóle o co im kur..de chodzi z tym że nie mają tylu pracowników do obsługi pojedynczych kibiców. Jak szło się kupować bilety to niektórzy brali po 10-20sztuk więc nie ma żadnego problemu z obsługą kibiców a nie grup...Śmieszy mnie ich argument!!! Już dawno nikt mnie tak nie zagotował!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siuśmajtek napisał: Marszałek i Prezydent - skoro nie widzą problemu - to niech się przeniosą są do strefy prywatnej. Nie może tak być, że demokratycznie wybrana władza - działa wyłącznie na korzyść firm prywatnych. Brak stref kibica gwarantujących możliwość wspólnego przeżycia Święta Narodowego jakim jest EURO2012 i występ polskiej reprezentacji, jest hańbą dla tych urzędów! Przypominam słowa o likwidacji strafy pod zamkiem: "Nie chcemy robić konkurencji dla targów!". Wy tu nie jesteście od chcenia czy niechcenia, ale zaspokajania potrzeb mieszkańców - ZA TO BIERZECIE POBORY a nie za bilety targów. Domagam się natychmiastowego ustawienia stref kibica na sobotni mecz - dokładnie w ten sam sposób jak WYDALIŚCI PUBLICZNE PIENIĄDZE NA SYLWESTRA i INNE ŚWIĘTA... Dokładnie tego chcemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TomaszTerlykowski napisał:
Zamilknij proszę, bo już nie z takimi abnegatami miałem w swojej karierze nieprzyjemność się spotkać. Nie jestem inżynierem. Skończyłem medycynę i mam pełne prawo by na maluczkich patrzeć lekko z góry
Z góry to ja leję na ciebie (i patrzę też) tak jak prezydent na nas:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm a może do TVN uwaga napisac oni lubia takie tematy a niech Urząd Miasta sie tłumaczy przed kamerą:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TomaszTerlykowski napisał:
Co ten Dariusz píerdoli. Nie we wszystkich miastach w Polsce strefy kibica są bezpłatne. A jak ma jakiś problem z wydaniem 5 marnych, polskich złotych to niech otworzy sobie swojego kenigera w swoim prywatnym apartamencie przed swoim prywatnym telewizorem. Albo niech sam zorganizuje bezpłatną strefę kibica na mistrzostwa świata w 2014 roku. POWODZENIA DAREK, PIENIACZU xD
aleś Ty głupi człowieku niech Cię dalej doją, głupota przecież nie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzmy to sobie jasno i otwarcie: Prezydent Żuk do spóły z Marszałkiem Hetmanem i Targami Lublin - zrobili ewidentnie w ch...ja kibiców. Zrobili sobie z nas jaja a ze wszystkich lublinian posmiewisko na cały kraj. Fajnie reprezentuje nasze miasto prezydent Żuk. Żenujące, krzywdzące kibiców i oszukańcze praktyki. Tak to można określić najkrócej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz drogi Żuku zorganizuj darmową Fanzone dla swoich mieszkańców. Jeśli tego nie zrobisz na długie lata będzie się za tobą ciągnął smród niejasnych interesików z Targami Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TomaszTerlykowski napisał:
Od pajaców możesz wyzywać twoją matkę, ale nie wykształconych ludzi, którzy skończyli porządne studia, a nie wyższą szkołę wożenia gnoju w Ciecierzynie. Jeśli wszystkie miejsca są zarezerwowane to należy pogratulować organizatorom zainteresowania oferowanymi przez nich atrakcjami. Spóźnialscy powinni zarezerwować miejsca wcześniej, bo przezorny przecież zawsze ubezpieczony. Jestem pewien, że dyrekcja Targów jest w stanie zaproponować w zamian miejscówki na inne mecze.
Z tego co piszesz wnioskuje że jesteś intelektualną miernotą. Prezentujesz poziom rynsztoka. Zwykły antyspołeczny abnegat (sprawdź w słowniku co znaczy to słowo bo na Twoich "studiach" tego Cię nie uczyli).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....... "miasto" mieniące się największym miastem po prawej stronie Wisły nie potrafi zorganizować strefy dla kibiców ..... wstyd panie prezydencie Żuk - zamiast pozwolić się cieszyć normalnym oglądaniem meczów swoim wyborcom i może przyszłym postawił Pan na "zarobek" dla Targów Lublin - WSTYD !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza zasadnicza sprawa. Skoro to coś w Targach Lublin mieniło sie nazwą "Strefy kibica" to jakim prawem zostało wynajęte w całości jakiejś firmie???!!! Przeciez to było stworzone dla mieszkańców PODOBNO czy tak? A tu proszę, jakaś lala z Targóww Lublin kłamie bezczelnie, że ta rezerwacja jest już od 2 czy 3 miesięcy. To po jakiego grzyba podawano publicznie informację, że strefa jest czynna do 16-go czerwca kiedy faktycznie 16-tego nie jest już ogólnodostępna dostępna dla kibiców? Kto tu kogo okłamuje i zalatwia interesy przy zielonym stoliku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadowskie miasto, dziadowskie zwyczaje. I niby ta wieś lublin chciała być stolicą kultury? Cała Polska wspólnie świętuje tylko nie ten zaścianek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można być tak aroganckim. Dlaczego Lublin na taki mecz został bez strefy kibica? Jeżeli Miasto powierza organizację takiej imprezy prywatnej firmie to powinno zastrzec jakieś ogólne warunki które gwarantowały by powszechną dostępność do tej imprezy. Zrezygnowano ze strefy pod zamkiem żeby nie robić Targom konkurencji, a Targi się wypięły i sprzedały imprezę prywatnej firmie. A Pani rzecznik Marszałka jeszcze próbuje głupkowato tłumaczy arogancję Targów. Jeżeli najważniejszy jest "wynik finansowy" to może przerobić halę targów na klub go go, bo to podobno daje najlepszy wynik finansowy. Wstyd Panie Marszałku, wstyd Panie Prezydencie. Teraz jasno widać co dla Was jest ważniejsze: mieszkańcy czy wynik finansowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kontakt24.tvn.pl/artykul,lubelska-strefa-kibicow-nie-dla-kibicow,352499.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...