Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festiwal Kolorów w Lublinie (wideo)

Utworzony przez Mat, 6 czerwca 2014 r. o 20:20 Powrót do artykułu
Cała Polska wszyscy niezadowoleni!!! ... kiedyś to zmienimy  :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycyjne i przystające do naszego kręgu kulturowego zachowania, zohydza się i piętnuje. Usuwa się je z przestrzeni publicznej, a przynajmniej nie mówi się o nich. Natomiast szeroko i głośno wciska się ludziom, obce kulturowo, pełne ukrytych znaczeń obrzędy z innych kultur. Tak jakby wstydzono się własnych korzeni. Ludzie, którzy to robią są albo cwanymi doktrynerami na czyichś usługach, albo niedouczonymi i zakompleksionymi tworami kultury masowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holi to święto hinduskie i z taka muzyka powinno być prezentowane , te wrzaski które można było usłyszeć na pewno hinduskie nie były . Dlaczego na tej ciekawej imprezie zgromadzili się dzieciaki i młodzież w Indiach to święto wszystkich nie zależnie od wieku , może to zbyt słaba informacja gdzie i kiedy brakowało też mapki z miejscem imprezy. Pomysł fajny i warty dopracowania i powinien być z bardziej hinduskim akcentem bo to hinduskie święto nie nasze . Organizator powinien zadbać o bardziej orientalną oprawę , hinduskie jedzenie i muzykę poczulibyśmy się wtedy jak w Indiach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było fantastycznie :D, ubrania odpierają się bez problemu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zumba i ZUMIKA rozwaliły system, wiecej takich imprez! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ludzie nie zachowywali się jak bydło ,rzucając się po głupie okulary,kolory czy też darmowe napoje.Widziałem dzieciaka,który wyniósł garść tych okularów i schował w plecak,dziewczyna,która wynosiła te fanty,przestraszyła się i uciekła jak ten tłum się na nią rzucił,zostawiając to wszystko,następnym razem już wyszła w obstawie ochrony. ORganizacja też trochę leżała,nie można było zrozumieć Pani,która prowadziła Zumbę i mówiła kiedy wyrzucić kolory. Nie mniej jednak i tak mi się bardzo podobało. Atmosfera nieziemska. Dowód na to,że można się bawić bez alkoholu. WIdziałem jedną Panią,która weszła z piwem w plastikowym kubku,to po chwili miała pełno kolorów tam. Chętnie bym to powtórzył,ale trzeba poprawić organizację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogli im dac cement to by dopiero była impreza, moze za rok...
proponuje sam sobie porzucaj cementem. nikt nikogo nie zmuszał do pójścia tam. po co głupie komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze, to wygląda jakby się porządnie nakurzyło, a nie było "kolorowo". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie żałuję że nie poszłam jednak.Czytając komentarze okazuje się to lekkim nie wypałem co do proszku,muzyki,jakiegoś kontaktu organizatora z uczestnikami. A po za tym z tego co mi wiadomo jak ktoś robił zdjęcia lub filmiki bez zgody organizatora może być pociągnięty do odpowiedzialności w sądzie...co też jest chore. 
Ja też, szczególnie, że może jakby ktoś inny to nakręcił to może to wyglądałoby jak festiwal kolorów, a nie festiwal kurzu i cementu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie żałuję że nie poszłam jednak.Czytając komentarze okazuje się to lekkim nie wypałem co do proszku,muzyki,jakiegoś kontaktu organizatora z uczestnikami. A po za tym z tego co mi wiadomo jak ktoś robił zdjęcia lub filmiki bez zgody organizatora może być pociągnięty do odpowiedzialności w sądzie...co też jest chore. 
bullshit, regulamin mówi co innego: "§7   1. Organizator jest uprawniony do utrwalania przebiegu Imprezy, a w szczególności, za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk i obraz.   2. Materiały zgromadzone podczas utrwalania Imprezy, mogą stanowić dowody pozwalające na wszczęcie postępowania karnego albo postępowania w sprawach o wykroczenie lub dowody mające znaczenie dla toczących się takich postępowań. Organizator niezwłocznie przekaże prokuratorowi rejonowemu właściwemu ze względu na Teren Imprezy lub Policji zgromadzone materiały podczas utrwalania przebiegu Imprezy. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie żałuję ! Było super, świetna atmosfera, fajni ludzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...