Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
12 osób ??!!??!??!?!?!?!?!!? Szok i niedowierzanie! Jacy organizatorzy taki flashmob, ale zeby się tym chwalić?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla pomysodawców i uczestników. Nastépny proponuje zrobcie w jakiej galerii handlowej. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 razy przecierałem oczy ze zdumienia. Jak oni to zrobili ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunek ? małpowanie cudzych pomysłów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzruszyła mnie ta historia. Zutro z ziomkiem zrobię fleshmoba, ale tak hardcorowo całe 5 minut. Biała Podlaska pozdrawia cwaniaków z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skad oni wiedzieli o tym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jon~: i h_j z tym ze bylo, wiele rzeczy bylo, chyba nie rozumiesz idei fm badż idei w ogóle. Do organizatorow malo was tam bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze znajdzie się taki, któremu kazanie było za długie albo ławka za twarda. Ale to wynika z niewiedzy czym jest fb i malkontenctwa życiowego. Co do małpowania, proponuję poczytać Harvard Business Reviev, 63 proc. wszystkiego co nas otacza jest małpowaniem czegoś co istniało wcześniej bądź istnieje obecnie. Szpokół w tym żeby to robic to umiejętnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krysia napisał:
a skad oni wiedzieli o tym ?
Krysiu, FaceBook Ci wszystko powie... Poszukaj tam organizacji: "My Fresh Mob"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że w Lublinie się nic nie dzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organizatorzy Tych flash mobów chyba nie rozumieją o co Chodzi w idei flash-moba -.- Uczestnicy nie kontaktują się z prasa ani z innymi źródłami medialnymi a na zadawane im pytania udzielają irracjonalnych odpowiedzi całkowicie niezwiązanych z zadanym pytaniem i działalnościa -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...