Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotoradar przy ul. Nadbystrzyckiej: 26 zdjęć w 3 godziny

Utworzony przez Maciej, 19 stycznia 2012 r. o 19:02 Powrót do artykułu
tom napisał:
MY LUBLINIANIE JESTEŚMY NIEZWYKLE DUMNI A ZARAZEM WDZIĘCZNI STRAŻY MIEJSKIEJ ZA ICH TRUD,ODWAGĘ I PRACĘ JAKĄ WKŁADAJĄ W TO ABY ZWIĘKSZYĆ BEZPIECZEŃSTWO W NASZYM KOCHANYM MIEŚCIE. PROPONUJĘ FOTORADAR POSTAWIĆ RÓWNIEŻ NP NA NOWYM ODCINKU JPII PONIEWAŻ KIEROWCY SZALEJĄ TAM JAK OPĘTANI (PRZEKRACZAJĄ NAWET 70 KM/H SAM WIDZIAŁEM).ps jesteście żałośni wraz z dziennikarzami piszącymi o takich du..relach.
Ludzie są żałośni pisząc o tym , czy straż miejska jest żałosna p"polując" na kierowców "pędzących"- 60 km/h ,zamiast zajmować sie tym do czego zostali powołani- do pilnowania porządku w miastach, od ruchu drogowego to jest policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielka nietolerancja tzw stróżów parkingowych czyli Straży Miejskiej. Za przekroczenie o 6 km/h mandat??? CIEKAWE JAKI BŁĄD POMIARU MA TO URZĄDZENIE - bo każdy miernik posiada wpisany do paszportu urządzenia i świadectwa legalizacji błąd tolerancji i może to dotyczyć tak pomniejszania jak i powiększania prędkości. Wynika to z tego ,że pomiar dokonywany jest pod pewnym kątem urządzenia w stosunku do pojazdu a najdokładniejszy pomiar jest pod kątem 0 stopni urządzenia w stosunku do pojazdu. Skoro więc pomiaru dokonuje z małej odległości to kąt pomiaru jest duży /radar zawsze stoi poza pasem drogowym/.Tabela błędów wskazania w zależności od kąta pomiaru zawsze jest w specyfikacji technicznej urządzenia i czym większy kąt pomiaru-tym mniejsza dokładność. Wiem to bo wiele lat mierzyłem prędkość "suszarkami" i tolerowałem przekroczenia < 10 km/h. Poza tym wskazania prędkościomierza pojazdu wg których sugerujemy się też nie są dokładne i mogą wynikać nawet z ciśnienia powietrza w ogumieniu. ODMAWIAJCIE MASOWO PRZYJMOWANIA MANDATÓW ZA NIEWIELKIE /do 10 km/h/ PRZEKROCZENIA PRĘDKOŚCI BO żADEN SĄD NIE UKARZE WAS. Żądajcie w Sądzie świadectwa legalizacji urządzenia pomiarowego i danych technicznych-gdzie błąd pomaru jest wpisany przez producenta urządzenia !!! NIE DAWAJCIE NABIJAĆ SIĘ W NIEFISKALNĄ KASĘ MIEJSKĄ ZA NIEWIELKIE PRZEKROCZENIA PRĘDKOŚCI bo Policja nie stosuje takich metod "sprzedawania mandatów" za bzdety takie jak przekroczenie o 6 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...