Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Straż Miejska jak Niemcy w czasie 2 wojny rozpoczyna łapanki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
straż miejska wypad z Lublina na zawsze
0
Nie nie wypad dla straży miejskiej. Niech będą.... Tylko niech robią to do czego zostali powołani, a nie tylko samochodami się zajmują. Mandaty dla żuli i obszczymurków, mandaty dla ludzi podrzucających śmieci (zrobić jakąś akcję społeczną uczulając mieszkańców na pilnowanie tematu i zgłaszanie). Mandaty dla właścicieli psów, którzy nie sprzątają po swoich psach (ja sprzątam). Można by wymieniać bez końca.
0
Czy będzie tam SIEELEWICZ MAGDALENA strażnik miejski????????????????
0
Myślę że SIELEWICZ MAGDALENA strażnik miejski bez fotoradarów wypisze wszystkim mandaty przekraczającym prędkość!!!!!!!!!
0
I znowu te ludziki w śmiesznych mundurkach będą się skradać na niewinnych ludzi zza krzaków i kubłów ze śmieciami, zbierając kasiorę dla swoich bonzów
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: