Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomysł ze spinaczem świetny, ale nie nowy. Spinacz był logiem Gdańska w walce o Europejsą Stolicę Kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajniejszy ten znak, podoba mi się ta koncepcja teatr - muzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam oj tam, i tak jest dziewczyna 15 tysięcy do przodu, plus współpraca przy jesiennym projekcie - akurat czas na regenerację sił na wakacjach życia :)
Otóż to. Kasa dla zwycięzcy wypłacona i projekt nie przyjęty do realizacji.  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo kartofel albo swastyka. To całe polskie wzornictwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może odwołać Franaszka bo udowadnia, że nie zna się nawet na sposobie realizacji systemu identyfikacji wizualnej dużej instytucji. Sama forma konkursu była pomyłką wbrew temu co można przeczytać powyżej. A dalsza kompromitacja to jego pokłosie…. Czyli ktoś wygrał - zwycięzcę wybrała komisja czy kto???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to tenorzy grabczuk i Sosnowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie gwiazda davida
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ta instytucja w końcu się nazywa - Centrum Spotkań czy Spotkania Kultur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze! Fajne logo, lepsze niż to poprzednie! Widać zresztą po wynikach sondy pod artykułem ;) A sfrustrowani graficy, których prace nie zostały docenione, wraz z rodzinami dalej plują jadem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spinacz jest świetny! CSK będzie miało super logo :D Brawo Autor!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani od kartofla-reaktywacja zrezygnowała, niesamowite, z nerwów i płaczu nie mogę się pozbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i zrezygnowała ale z tylko z dalszej współpracy. Kasa wzięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy spinacz czasem nie jest plagiatem, ten sam element jest w logo KURS NA KULTURĘ, ten z konkursu jest trochę wydłużony do szerokości budynku na wizualizacji, ale długość przerwy między dolną i górną linią są identyczne. joannatarkowska.pl/works/kurs-na-kulture/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...